Catalysti võrgustik
Catalyst Team Building Israel

Challenge Group

Piirkond: Iisrael

Võtmekontaktid: Assaf & Liron Yacoby

www.catalystteambuilding.co.il

Challenge Group on mitmekülgne Iisraeli ettevõte, kes tegeleb nii meeskonnatöö arendamise kui ka koolitamisega. Tel-Avivis asuva peakontoriga on Challenge Group parimas asukohas, pakkumaks lõbusaid ning motiveerivaid meeskonnatöö lahendusi üle terve Iisraeli.

Challenge Group tunneb uhkust enda loodud suurepäraste meeskonnatöö arendamise võimaluste üle, mis on kooskõlas nende klientide ootustega. Nende professionaalsed ning pühendunud töötajad on eksperdid, kes oskavad innovatsiooni ning loovuse abil luua lõbusaid ning ainulaadseid meeskonnatöö arendamise programme, mille võtmeteguriteks on naer ning lõbutsemine.

10 aastat tagasi välitreeninguid pakkuva ettevõttena alustanud Challenge Group on nüüdseks Iisraelis populaarne korporatiivürituste korraldaja, kes korraldab üritusi gruppidele, kus on üle 5000 osaleja. Ärinõustamise taustaga ettevõte on oma ala asjatundja ning oskab kohandada koolitusi ning meeskonnatöö lahendusi nii suurematele kui ka väiksematele ettevõtetele ning seeläbi tagada neile püsivad tulemused.

Challenge Group pakub üle Iisraeli muljetavaldavat valikut professionaalselt disainitud Catalysti meeskonnatöö lahendusi. Catalysti võrgustiku liikmena pakuvad nad Catalyst Globali garantiid nii kvaliteedile, ulatuslikele kogemustele, tõestatud oskusteabele ning selle kõige kvaliteetsele edastamisele.