Catalysti võrgustik
catalyst team building brazil

Conquistar

Piirkond: Brasiilia

Võtmekontaktid: Luis Zanin

www.catalystteambuilding.com.br

Conquistar on kogemustega ja usaldusväärne meeskonnatöö lahenduste pakkuja ja Catalysti eksklusiivne esindaja Brasiilias. 1999. aastast on Conquistar treeninud umbes 40 000 inimest erinevatest valdkondadest nagu finants, autotööstus, logistika, meditsiin jpm. Oleme pakkunud palju erinevaid lahendusi just suurtele korporatsioonidele, seda nii kodumaal kui ka võõrsil ning nii inglise, hispaania kui ka saksa keeles.

Conquistar arendab töötajate potentsiaali, luues keskkonna arendamaks nii meeskondade kui ka üksikisikute teadmisi ja oskusi, mis nad hiljem saavad kohe kasutada oma igapäevases tööelus. Conquistari programmid on väga kohandatavad ning pakutakse lahendusi off-road väljakutsetest jazzi kogemuseni. Pakkuge teema ja nad on valmis välja mõtlema konkreetseid lahendusi, aidates vajadusel ka tehniliste küsimustega nagu õige asukoha, toidu ja transpordi leidmine.

Conquistari meeskonnaüritused on selged ja objektiivsed. Meie lahendused on paindlikud ja lihtsad, sobitatavad erinevatele profiilidele, asukohtadele, teemadele ja päevakordadele. Conquistar töötab üheskoos Teiega leidmaks õiged lahendused just teie vajadustest lähtuvalt. Pealegi on neil olemas akadeemiline toetus saavutamaks koolituste soovitud sügavus.

Conquistari meeskond on multidistsiplinaarne, koolitatud koordineerima ja monitoorima erinevate valdkondade spetsialistide poolt. Conquistar on valmis väljakutseteks pidevalt muutuvas töökeskkonnas.

Conquistaril ​​on tõeliselt kirglik oma tegemiste osas, lisainfo saamiseks külasta www.conquistar.com.br