Catalysti võrgustik
counselage catalyst nepal

Counselage

Piirkond: Nepal

Võtmekontaktid: Ichhya Malla, Anwesh KC

www.catalystteambuilding.np

2012. aastal asutatud Counselage on Nepali juhtiv koolitusettevõte, kes omab Nepalis Catalysti meeskonnatöö lahenduste eksklusiivset litsentsi.

Counselages usume, et õnnelik klient on edukas klient. Meie visioon on aidata riiklikel ja rahvusvahelistel organisatsioonidel saavutada oma eesmärke pideva strateegilise organisatsioonilise arengu kaudu. Pakume kohandatud organisatsioonilise arengu lahendusi ettevõtetele üle terve Nepali. Meie koolitusprogramme viivad läbi kogenud koolitajad, kes järgivad vaimu, keha ja hinge arendamisel terviklikku lähenemist. Meie meeskonna arengu- ja väärtuspõhised koolitusprogrammid on spetsiaalselt disainitud selleks, et tuua organisatsioonidesse ümberkujunduslikku muutust, tõstes nende töötajate oskusi.

Meie missiooniks on stimuleerida ja kasvatada individuaalseid talente, et luua juurde globaalselt konkurentsivõimelisi asjatundjaid. Me pakume hariduse korraldamise lahendusi nii töötajatele kui ka Nepali erinevate haridusasutuste üliõpilastele, kellel on seekaudu võimalik osa saada uusimatest haridustehnoloogiatest ja parimatest pedagoogidest.

Counselages püüame pidevalt parandada oma klientidele pakutavaid teenuseid. Me teame, et meie partnerlus Catalystiga tõstab tohutult meie meeskonnatöö arendamise õpitubade väärtust. Juba algusest peale oleme siiralt uskunud kogemuslikku õppimisse ja sellest lähtuvalt on see ka kõigi meie koolituste võtmeelemendiks.