Catalysti võrgustik
catalyst team building india

d'frens

Piirkond: India

Võtmekontaktid: Oscar D'Silva , Sachid Tharayil

www.catalystteambuilding.in

d'frens Consulting on Catalysti eksklusiivne litsentsi omanik Indias. Esindustega Bangalores, Mumbais, Delhis ja Goas, pakuvad d´frens esindused rohkelt uuenduslikke meeskonnatöö lahendusi üle kogu riigi ning on kujunenud tunnustatud liidriteks sellel dünaamilisel turul.

d'frens on pühendunud kõrge kvaliteediga meeskonnatöö treeningute pakkumisele. D'frens omab kogemusi ka konsulteerimise valdkonnas ning on seega ka tunnustatud ekspert töötajate kaasamise ja sisekommunikatsiooniga tegelemisel, olles töötanud selles valdkonnas ka India tuntuimate organisatsioonidega.

D'frens paneb suurt rõhku iga kliendi vajaduste ja soovide hindamisele meeskonnatöö tegevuste planeerimisel. Kohandamine, planeerimine ja kõrgel tasemel rakendamine muudavad iga programmi ainulaadseks, meeldejäävaks ja täiuslikult sobivaks. Tõhus logistika meeskond tagab, et saate valida oma järgmise ürituse toimumiskoha pea kõikjal Indias ja nad siiski garanteerivad edu, inimeste kaasatuse ja suurepärase kogemuse iga kord.

Broneerimaks järgmine meeskonnatöö sündmus, konverentsi vahepala või spetsiaalselt teile välja töötatud koolitus programm või ärisimulatsioon Indias, palun võtke ühendust: info@catalystteambuilding.in