Catalysti võrgustik
dream team catalyst south africa

Dream Team Catalyst

Piirkond: Lõuna-Aafrika

Võtmekontaktid: Gerry Skerritt

www.dreamteam.co.za

Dream Team Catalyst, kelle kontorid asuvad Joburgis, Cape Townis, KwaZulu Natalis ja Ida-Capes, on Catalysti teenuste ametlik pakkuja kõikjal Aafrikas.

Dream Team Catalyst töötab regulaarselt Port Elizavethis, Durbanis ja mujal Lõuna-Aafrikas ning pakub Catalysti meeskonnatöölahendusi kõigis tähtsamates Aafrika sihtkohtades nagu Keenia, Zimbabwe, Tansaania, Zambia jpt.

Oma subtroopilise mägismaa kliima ja Vahemerelise tundega on Lõuna-Aafrika ideaalne sihtkoht teie järgmisele konverentsile. Lõuna-Aafrikas on rikkalikult konverentsikohtasid ja näituste keskusi üle kogu riigi.

Dream Team Catalyst suudab pakkuda meeskonnatöö lahendusi ja energilisi vahepalasid igas valitud konverentsikeskused; samas võite ka minna Aafrikat avastama koos mõne Catalysti välitingimustesse mõeldud meeskonnatöö lahenduse raames.

Lõuna-Aafrikas võite oma konverentsi läbi viia kas rannakuurortis või eksklusiivses golfikeskuses või hoopis ulukite kaitsealal. Aafrikast leiate rikkalikult põnevaid vaatamisväärsusi, sealhulgas Victoria joa ja Krugeri Rahvuspargi.

Külastage www.dreamteam.co.za avastamaks edasi.