Catalysti võrgustik
catalyst dominican republic

Emely Tours

Piirkond: Dominikaani Vabariik

Võtmekontaktid: Danilo Rincon

www.catalystteambuilding.com.do

Emely Tours on 40-aastane pereettevõte, mis on pühendunud pakkumaks parimaid meeskonnatööd arendavaid programme ja korporatiivüritusi Dominikaani Vabariigis.

Emely Tours on 40-aastane ettevõtte, mis on üks prestiižikamaid reisi- ja üritusagentuure Dominikaani Vabariigis. Täisteenuse agentuur, mis organiseerib kohtumisi, kongresse, üritusi ja väljasõite riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete töötajatele. Emely Tours usub, et meeskonnatöö arendamine on oluline osa igast konverentsist. Inimeste julgustamine omavahel suhtlema on oluline aspekt konverentsi edukuses. Lisaks sellele on nende kogemus MICE-valdkonnas aidanud neil mõista, kui oluline on suhteid loovate ja ergutavate harjutuste strateegiline paigutamine läbi konverentsi või kohtumise, et säilitada kuulajaskonna tähelepanu ja kaasatust.

Emely Toursi eesmärgiks on pakkuda tipptasemel klienditeenindust. See on otseselt kooskõlas Catalysti meeskonnatöö võrgustikuga. Võrgustiku liikmena tagavad nad korporatiivürituste ja meeskonnatööd arendavate lahenduste organiseerimisel ja läbiviimisel tipptasemel kvaliteedi. Meeskonnatöö arendamine on samuti oluline organisatsiooni arengu jaoks. Emely Tours julgustab kohalikke ettevõtteid võtma omaks meeskonnatöö arendamist, et täiustada oma töötajate kõige olulisemaid pädevusi, nagu näiteks tõhus suhtlemine ja koostöö. Samuti soovitavad nad meeskonnatöö arendamist suurepärase võimalusena oma meeskonda premeerida ja julgustada meeskondade tihedamat sidumist jagatud kogemuste kaudu.