Catalysti võrgustik
catalyst team building poland

Exprofesso

Piirkond: Poola

Võtmekontaktid: Monika Dymacz

www.catalystteambuilding.pl

Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi pakub Poolas eksklusiivselt Krakowis baseeruv üritusturundus agentuur ExProfesso. ExProfesso on 2003. aastast pakkunud meeskonnatöö ja koolituslahendusi ärigruppidele, keskendudes kogemuslikule õppimisele ja loomaks seeläbi pikemaajalisi muutusi organisatsioonis.

ExProfesso märgib tegutsemist kindlal viisil - professionaalselt ja erialaste teadmistega kooskõlas. Sellest sõnast on saanud ettevõtte selgroog ning see on aidanud kaasa ettevõtte professionaalse, usaldusväärse, kirgliku ja innovaatilise kuvandi kujunemisel.

ExProfesso tagab, et nende lõbusad ja kaasahaatavad programmid töötavad kindlate kasutegurite eesmärgil, mis tagavad muutused osalejate, meeskondade ja organisatsiooni hoiakutes. Kogemusliku õppimise teel õpivad osalejad tegema õigeid otsuseid ja mõistma oma tegevuste tagajärgi. Olenemata sellest, kus tingimustes lahendus toimub, võimaldab mängustamise metoodika kasutamine konsentreeruda kõige olulisematele teemadele turvalises keskkonnas ja seeläbi õppida. Mängustamine on ka hea metoodika meeskonnatunde kasvatamiseks, kommunikatsiooni parandamiseks ja koostöö parandamiseks.

ExProfesso meeskond suhtub väga pühendunult kvaliteeti, mis nende jaoks tähendab ka efektiivsust. Nad hoiavad oma klientidega lähedasi suhteid ja hindavad läbiviidud lahenduste mõju ka pärast ürituste läbi viimist. Selline lähenemine nõuab väga avatud suhtlust, mis omakorda aga loob hea aluspõhja uuteks koostööprojektideks. ExProfesso jaoks on igasugune tagasiside väga oluline.

ExProfesso usub, et äri on pidevalt muutumas ja nemad peavad muutuma koos sellega. ExProfesso meeskond on uuendusmeelne, nad otsivad alati inspiratsiooni pakkumaks loomingulisi ja innovaatilisi lahendusi oma klientidele. Catalysti lahendused on ExProfesso portfoolio muutnud veelgi mitmekülgsemaks ja nad on valmis pakkuma oma teenuseid kõikjal Poolas!

Võtke ExProfesso meeskonnaga ühendust juba täna uurimaks, milliseid positiivseid muutusi võivad nad pakkuda teie meeskonnale.