Catalysti võrgustik

Catalyst Network Member

catalyst team building georgia

Grata DMC

Piirkond: Gruusia

Võtmekontaktid: Irma Kodua

www.catalystteambuilding.ge

Grata DMC on juhtiv sihtkohapõhine korraldusfirma Gruusias ja selle ümbruskonnas. Neil on kontorid Gruusias, Aserbaidžaanis ja Poolas. Grata DMC on nüüd rakendamas oma aastatepikkuseid rahvusvaheliste ja kohalike ürituste organiseerimise kogemusi ja tuntud kliendikeskset suhtumist Catalyst Global meeskonnatöö lahenduste pakkumisel.

Grata tähendab tere tulemast. Külalislahkus on Grata DMC filosoofia keskmeks. Nende tõhus ja kogenud meeskond on võimeline pakkuma väga erilisi ja unustamatuid meeskonnatöö lahendusi. Laialdaste kogemustega Grata DMC teeb alati tihedat koostööd kliendiga leidmaks kõige sobivam ja pikaaegseid tulemusi toov meeskonnatöö lahendus. Kliendirahulolu on Grata DMC tähtsaim prioriteet.

Grata meeskonda kuuluvad professionaalid, kes on pikalt töötanud nii üritusturundus kui ka meeskonnatöö lahendustega. Meeskonna professionaalsus ja Catalysti lai portfoolio tagavad, et Grata DMC on alati pakkuda mõni unikaalne meeskonnatöö lahendus igas suuruses grupile ning et iga lahendus on meeldejääv ja pikaajalise mõjuga!