Catalysti võrgustik
KITA Indonesia Team Building

KITA

Piirkond: Indoneesia

Võtmekontaktid: Budi Setiawan

www.catalystteambuilding.id

Catalysti meeskonnatöö lahendusi müüb ja levitab Indoneesias eksklusiivse litsentsi alusel KITA - Indoneesias Jakartas baseeruv juhtiv meeskonnatöö arendamise ja koolitustega tegelev ettevõte.

KITA on inspireeriv platvorm, mis on välja töötatud ja loodud, et pakkuda kõikidele abivajavatele inimestele ja organisatsioonidele kohandatud töötubade kaudu professionaalseid lahendusi. Nende eesmärk on aidata tugevdada ettevõtte vundamenti organisatsiooni juhtimises ja samuti ka pehmete oskuste arendamises.

KITA meeskond püüab teid oma tuleviku huvides tegutsema inspireerida. Just see püüdlus on kujundanud nende nägemuse ja samuti andnud neile ka nime - KITA: Keep Inspiring, Take Action.

KITA on pühendunud sellele, et nende meeskonnatööd arendavad programmid oleksid positiivsed ja tõhusad. Nad on põhjalikult koolitatud levitama ja läbi viima Catalysti meeskonnatööd arendavaid programme ning hoidmaks Catalyst Globali tipptaset meeskonnatöö pakkumisel. Lisaks sellele pakub KITA tervet rida aastatepikkuse kogemuspagasiga koolitajaid, kes on spetsialiseerunud juhtimisele, orgranisatsioonijuhtimisele, kommunikatsiooni- ja esitlusoskustele, esinemisoskusele, loovale mõtlemisele ja lahenduste müümisele, otsuste tegemisele, arukatele läbirääkimistele, juhendamisele ja nõustamisele, äritegevuse ümberkujundamisele ja inimkapitalile.

Omades kindlat veendumust oma kohandatud lähenemiste kasulikest tulemustest, on KITA meeskonnal hea meel kutsuda teid koos nendega treenima ja õppima. KITA ei keskendu ainult kvaliteedile, vaid ka oma õppemeetodi paindlikkusele. KITA meeskond armastab seda, mida nad teevad ja nad tahavad, et tunneksite samasugust rõõmu ja energiat läbi nende lõbusa lähenemise õppimisele.