Catalysti võrgustik
mare motivasyon catalyst turkey

Mare Motivasyon

Piirkond: Türgi

Võtmekontaktid: Ediz Çamoglu, Banu Olcay

www.catalystturkey.com

Catalysti teenuseid pakub Türgis eksklusiivselt Mare Motivasyon. Nende kontor paikneb Istanbulis ja nad pakuvad kvaliteetseid meeskonnatöö programme Bosphorouse mõlemal kaldal, Antalyas ja ka mujal Türgis.

Catalyst Turkey usaldusväärne ja professionaalne meeskonda, mida juhib Ediz Camoglu, toovad teieni unikaalseid ja innovatsiivseid meeskonnatöö lahendusi. Nad on spetsialiseerunud loominguliste konverentsiteemade loomisele ning seega võite kindlad olla, et delegaadid naudivad Mare Motivasyoni unikaalseid ja põnevaid meeskonnatöö lahendusi.

Nad pakuvad laia valikut ärisimulatsioone, konverentsi vahepalasid ja meeskonnatöö lahendusi, mis sobivad läbi viimiseks igas toimumiskohas. Catalyst Turkey on igati mobiilne, olles võimeline pakkuma meeskonnatöö lahendusi igas toimumiskohas, siseruumides ja välitingimustes ning ükskõik millisele osalejate arvule.

Catalysti lahendused võivad pakkuda ka ideaalse platvormi, et delegaadid saaksid tutvuda Türgi kultuuriga, näiteks nautida Istanbuli vanalinna vaatamisväärsusi, seilata Bosphoruse kruiisil või maitsta Türgi köögi hõrgutisi.

Vaata www.catalystturkey.com leidmaks rohkem informatsiooni.