Catalysti võrgustik
catalyst team building czech

Maxin Prague

Piirkond: Tšehhi Vabariik

Võtmekontaktid: Jarmila Skorikova, Jakub Skorik

www.catalystczechrepublic.com

Tšehhi Vabariigis pakub Catalysti meeskonnatöö lahendusi tuntud meeskonnatöö ja üritusturundus lahenduste pakkuja Maxin PRAGUE.

Maxin PRAGUE loos 1999. aastal eriala ekspert Jarmila Skorikova. Oma mitmekülgse professionaalide meeskonnaga on Maxin PRAGUE pühendunud silmapaistvate teenuste pakkumisele ja on seeläbi üks juhtivaid pakkujaid Prahas ja Tšehhi Vabariigis. Ettevõte pakub oma klientidele vastavalt nende soovidele erinevaid äriürituste lahendusi. 2013. aastal vormistas Maxin PRAGUE oma senise edu astudes rahvusvahelisse organisatsiooni Euromic.

Kogenud ettevõttena on Maxin PRAGUE korraldanud üle 1,200 äriürituse, millel on osalenud üle 400,000 kliendi. Maxin PRAGUE on olnud üritusturundus partneriks maailma tuntumatele organisatsioonidele. Pereettevõtte traditsioonidega Maxin PRAGUE on loonud tugevad partnerlussuhted kohalike pakkujatega ning suudab seeläbi luua optimaalseid lahendusi oma klientidele.

Koolitatud ja kogenud Maxin PRAGUE meeskond pakub täisteenust. Olles keskendunud innovatsioonile, hariduslikule väärtusele ja tehnoloogiale, pakub Maxin PRAGUE Catalysti lahendusi oma tavapäraseid kõrgeid standardeid silmas pidades. Olenemata, kas otsite lõbusat meeskonnatöö lahendust, ühendavat kogemust või kindlaid eesmärke teenivat lahendust, on Maxin PRAGUE meeskond teie käsutuses leidmaks lahendus, mis vastab nii osalejate, meeskonna kui ka organisatsiooni ootustele. 

Maxin PRAGUE - üks koht kõigi teie meeskonnatöö ja üritusturundus lahenduste jaoks Tšehhi Vabariigis.