Catalysti võrgustik
catalyst team building ireland uk

Orangeworks

Piirkond: Iiri Vabariik

Võtmekontaktid: David Bassett, Oran Masterson, Will Powderly

www.catalystteambuilding.ie

Orangeworks on Iirimaa juhtiv meekonnatöö ettevõte, kes pakub Catalysi meeskonnatöö lahendusi, ärilisi mänge ning interaktiivseid konverentside vahepalasid nii Iirimaal kui ka Ühendkuningriikides.

Orangeworks-i ettevõtte kogemused aitavad teie meeskondade mõtteviisi ühendada ning aitavad teie ettevõtte väärtusi ellu äratada. Teie ning teie meeskond on Orangeworksi meeskonnale olulise tähtsusega.  Nad kavandavad ning kohandavad esmaklassilisi meeskonnatöö lahendusi vastavalt äri-, ürituskorraldus- või erasektori ettevõtete spetsiaalsetele vajadustele. Teie meeskonnal saab olema lõbus, saades samaaegselt kasu kogemusliku õppimise ning ärisimulatsioonide kaudu. Orangeworksi kirglik ja kogenud meeskond on alati valmis looma ning kohandama erakordseid unustamatuid kogemusi just teile ning teie meeskonnale.

2003. aastal asutatud Orangeworks on vahetanud kaubamärki, olles eelnevalt tegutsenud Xtreme.ie ja teambuilding.ie nime all. Orangeworks on 2016. aastal Iirimaal läbi viinud kokku üle 600 ürituse ning nüüd, omades litsentsi pakkumaks Catalysti meeskonnatöö lahendusi Põhja-Iirimaal ning Inglismaal, on nad seadnud endale eesmärgi jõuda 2018. aastal 1500 ürituseni. 

Orangeworks Irish klientide seas on umbes 60 hotelli, teiste seas ka Carton House, Powerscourt ja BrookLodge.  Korporatiivklientidest töötab Orangeworks koos Google ning Deloitte-ga. Orangeworks omab iiri turul Bear Grylls Survival Academy eksklusiivset litsentsi.

Kui soovite saada rohkem informatsiooni meeskonnatöö lahenduste, ürituste, meeskonna väljasõitude või ettevõtete sündmuste planeerimise kohta Ühendkuningriikides või Iirimaal, võtke ühendust e-maili teel, ning meie Orangeworks-i meeskond on valmis teid aitama.