Catalysti võrgustik
outdoor living catalyst malta

Outdoor Living Malta

Piirkond: Malta

Võtmekontaktid: Danica Fava

www.catalystteambuilding.com.mt

Outdoor Living omab eksklusiivset litsentsi pakkumaks Catalysti meeskonnatöö lahendusi Vahemere keskel asuval kaunil Malta saarel.

Kahe aastakümne jooksul, alates Outdoor Malta asutamisest, on ettevõte saavutanud väärtustatud maine oma meeskonnatöö armastuse vastu ning samuti ka seiklusliku puute lisamises kõigele, mida nad ette võtavad. Täpsemalt on Outdoor Livingu eesmärgiks alati pakkuda meeldejäävaid, lõbusaid ning just ettevõtte spetsiifilistele vajadustele kohandatud üritusi alates merelahingutest ning keskaegsetest turneedest kuni luksusliku purjetamise ning zorbingu pallidel läbi Malta imelise maastiku kulgemiseni.

Ettevõtet juhib meeskond, kes on väga kirglik kõige suhtes, mida nad ette võtavad. Nad on uhked oma loomingulisuse, lõbusa koostöö ja professionaalsuse üle ning nad suunavad oma üritustel, olgu selleks suured või väiksemad üritused, suurt tähelepanu igale detailile.

Outdoor Living on nii suurte kui ka väiksemate ürituste korraldamises vaieldamatult asjatundja. 2008. aastal viisid nad läbi tänase päevani suurima meeskonnatöö ürituse Maltal, mis hõlmas dünaamilist tegevuste paketti 1000 delegaadile Bosch Power Tools-ist. Ürituse ettevalmistus võttis aega neli nädalat ning ürituse päeval töötas kohapeal 175 koordinaatorit – see üritus jõudis kindlapeale Malta ajalooraamatutesse!

Loomulikult on Outdoor Livingu meeskond aastate jooksul organiseerinud lugematul määral teisi suuremahulisi üritusi, nii rahvusvahelisi konverentse kui ka kohalikele ettevõtetele suunatud üritusi, kes on tahtnud lisada oma töötajate koolitusprogrammidesse midagi erilist.  

Outdoor Living moodustab ühe osa kuulsast Synergix Events Group-ist, kuhu kuuluvad ka Powerhouse ja Synergix Events.

Lisainfo saamiseks meeskonnatöö lahenduste, konverentside vahepalade ning interaktiivsete ärisimulatsioonide kohta Maltal Ja Gosol, võtke ühendust meiliaadressil:info@outdoorlivingmalta.com