Catalysti võrgustik
catalyst team building costa rica panama

PREMIO Team Building

Piirkond: Costa Rica ja Panama

Võtmekontaktid: Rolando Ramiez

www.catalystteambuilding.cr

Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi pakub Costa Rical ning Panamas eksklusiivse litsentsi alusel PREMIO Team building.

PREMIOs põhineb meie edu värskel lähenemisel, mis keskendub klientide kuulamisele ning vastavalt nende poolt oodatud tulemustele meeskonnatöö arendamise tegevuste, mängude ning harjutuste kohandamine, et need tagaksid püsivad tulemused nii ettevõtte tulemuslikkusele kui ka selle töötajate heaolule. Me usume, et oskuslik suhtlemine, meeskonnatöö, juhtimine ning meeskonna ühilduvus on iga tulemusliku meeskonna alustaladeks.

Me loome PREMIO-s muutusi ning rikastame inimeste elusid nii personaalselt kui ka ametialaselt läbi meeskonnatöö arendamise, koolituste ning kogemusliku õppimise programmide. Pole vahet, kas te otsite lõbusaid meeskonna ühildamiseks mõeldud tegevusi, interaktiivseid ärisimulatsioone, tehnoloogial põhinevaid aktiivseid programme, konverentside ergutavaid või interaktiivseid vahepalasid või käimatõmbajaid, me saame teile alati pakkuda parima lahenduse.

PREMIO-s pakume meeskonnatöö lahendusi, mis on kohandatud lähtuvalt teie meeskonna unikaalsetest vajadustest ning oodatud tulemustest, olgu selleks töötajate arendamine, muutuste juhtimine, suhtlemise innustamine, strateegiline planeerimine, kommunikatsioon, protsesside täiustamine, kliendisuhete juhtimine või ettevõtte sotsiaalne vastutus. Catalyst Globali võrgustiku liikmena pakume korporatiivürituste korraldamisel ning meeskonnatöö lahenduste pakkumisel Catalyst Globali kvaliteedigarantiid kõrgetele standarditele, toodete tipptasemele ning ulatuslikele kogemustele.

Meie innukal meeskonnal on põhjalik arusaam, sealjuures ka ulatuslikud kogemused ja teadmised, kuidas käitumismustri muutmine võib mõjutada teie meeskonna tulemuslikkust. Me armastame seda, mida teeme ning me usume, et käitumismustrite muutmine mõjutab teie organisatsiooni ning teie meeskonna sooritust. Me loome ning viime läbi erinevaid meeskonnatöö üritusi, mis on lõbusad, konstruktiivsed ja samas ka väljakutseid pakkuvad.