Catalysti võrgustik
catalyst team building finland

Seikkailu Oy

Piirkond: Soome

Võtmekontaktid: Timo Heinaro

www.catalystteambuilding.fi

Seikkailu on läbi ja lõhki soomestatud meeskonna sündmuste korraldusfirma! Seikkailu tähendab tõlkes Seiklust ning ettevõte on nimele vääriliselt üks juhtivaid meeskonnaürituste, seikluslikke aktiviteetide ja silmapaistvalt kaasahaaravate sündmuste korraldajaid Soomes.

Asudes Helsingis, opereerib ettevõte siiski igas Soome nurgas - nii Lõuna-Soome mererannikutel kui ka ekvaatori ümbruses Lapimaal.

Seikkailu on pioneer inimeste tulemuslikkuse parandamises kasutades eelkõige meetodeid nagu "Fincentive" ning tuues oma klientideni energilisi ja haaravaid meeskonnatöö lahendusi. Seikkailu meeskond on spetsialiseerunud ainulaadsete äriprogrammide pakkumisele üle kogu maailma, mille eest on Seikkailut ka premeeritud Põhja-Euroopas esimese ja siiani ainsana auhinnaga Crystal Award, mida annab välja Society of Incentive & Travel Executives maailma parimatele äriprogrammide korraldajatele.

Saamaks täiendavat teavet Seikkailu meeskonnatöö lahendustest, töötajate kaasamise programmidest ning erilistest ärirühmareisidest, külastage kodulehte www.seikkailu.fi

"Tõeliselt uudsete äriprogrammide veteranid"

Crystal Awards komitee

"Seikkailu suudab pakkuda hämmastavalt loovaid äriprogramme"

Conference & Incentive Travel Magazine