Catalysti võrgustik
catalyst team building germany

Spielgestalter

Piirkond: Saksamaa

Võtmekontaktid: Markus Ruese, René Wittek

www.catalystteambuilding.de

,,Spielgestalter" asutati 2013. aasta jaanuaris Markus Ruese ja René Wittek-i poolt. Spielgestalter on tuntud kui populaarse siseruumides läbiviidava meeskonnatöö väljakutse Ava kohver loojana ning samuti tahvelarvutil põhineva GPS ürituste korraldajana üle terve Saksamaa.

Spielgestalter pakub muljetavaldavat valikut professionaalselt disainitud Catalysti meeskonnatöö lahendusi üle terve Saksamaa. Catalysti võrgustiku liikmena pakuvad nad korporatiivürituste korraldamisel ning meeskonnatöö lahenduste pakkumisel Catalyst Globali garantiid nii kvaliteedile, ulatuslikele kogemustele, tõestatud oskusteabele ning selle kõige kvaliteetsele edastamisele.

Spielgestalter suudab lahendusi kohandada vastavalt teie meeskonna unikaalsetele vajadustele ning olukorrale, olgu selleks siis töötajate koolitamine, muutuste juhtimine, suhtlemise innustamine, strateegiline planeerimine, kommunikatsioon, protsesside täiustamine, kliendisuhete juhtimine või ettevõtte sotsiaalne vastutus.  

Kölni kesklinnas pesitsev Spielgestalter pakub Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi suurtele ning väiksematele gruppidele nii Düsseldorfis, Bonnis, Aachenis, Ruhri linnastus, Frankfurdis kui ka mujal Saksamaal.