Catalysti võrgustik
catalyst team building hong kong

Team Building Asia

Piirkond: Hongkong, Macau, Shanghai

Võtmekontaktid: Stuart Harris, David Simpson

www.catalystteambuilding.hk

Teambuilding Asia baseerub Hongkongis, Macaus, Singapuris ja Shanghais ning on üks kahest ettevõttest, kes esindab Catalysti Kagu-Aasias.

Teambuilding Aasia kontor asub Hong Kongis, aga nad viivad läbi üritusi Kowloonis, Macaus ja mujal Aasias.

Hong Kong on suurepärane sihtkoht konverentside korraldamiseks, sest pakub laia valikut sobilikke kohti nii koolitusprogrammide kui ka meeskonnatöö lahenduste läbi viimiseks. Teambuilding Aasia pakub meeskonnatöö lahendusi ja energilisi vahepalasid teie valitud konverentsikeskuses või siis välitingimustes, mis annab teile hea võimaluse ka Hong Kongiga tutvumiseks. Hong Kong on tuntud kui koht, kus Ida kohtub Läänega. Hiina juured ja Briti mõjurid on segunenud ja arenenud edasi selles unikaalses asukohas. Kaasaegset ja multikultuurset ühiskonda tasakaalustavad traditsioonilised Hiina praktikad. Hong Kongis on rikkalikult hämmastavaid vaatamisväärsusi, sealhulgas The Peak, Victoria sadam ja Suur Buddha. Tulge ja kogege hingematvalt ilusate linnavaadete, ajalooliste vaatamisväärtuste ja looduskaunite kohtade kontraste.

Macau läheduses asub palju suurepäraseid konverentsikeskusi, mistõttu see on fantastiline koht teie järgmiseks konverentsiks.

Shanghai on Hiina äripealinn ja riigi mõjukaim keskus majandus-, finants-, rahvusvahelise kaubanduse, kultuuri, teaduste ja tehnoloogia valdkonnas. Konverentsil tunnevad delegaadid kindlasti kaasaegse Hiina pulseerivat arengut, mis sobitub hästi nende kogemusega teie konverentsilt.

Strateegiliselt Hiina ranniku keskosas paiknedes on linna sadam parim koht ärisimulatsiooni läbi viimiseks - kui soovite keskkonda, mis inspireeriks, siis vaadake vaid aknast välja.

Olenemata kui pikalt te Shangais aega veedate, võite kindlad olla, et teie päevad on sisukad, aga leidke ka aega ühe Catalysti aarete jahi jaoks, sest see juhatab teid ringkäigule Shangai metropolis.

Multikultuursus, rahvusvahelisus ja meeskondade virtuaalsus on küsimused, millega Team Building Asia oskab hästi tegeleda, samuti kuuluvad nende ampluaasse sellised küsimused nagu kiirelt kasvava meeskonna juhtimine ja sotsiaalsed väljakutsed. Enamus programmid on nii inglise kui ka hiina keelselt pakutavad.

Vaata lisaks:

Hong Kong www.catalystteambuilding.hk

Shanghai www.catalystteambuilding.sh.cn