Catalysti võrgustik
catalyst team building new zealand

Team Up Events

Piirkond: Uus-Meremaa

Võtmekontaktid: Stu Robertson

www.catalystteambuilding.co.nz

Oma motoga "Võta väljakutse vastu, inspireeri ja saavuta", pakub Team Up Events laia valikut ettevõtetele mõeldud ürituskorralduse teenuseid üle Uus-Meremaa.

Testides traditsioonilisi mõtlemisviise esitab Team Up Events meeskondadele väljakutse. Team Up Events inspireerib meeskondi rõhutades meeskonnatöö potentsiaali. Team Up Events julgustab meeskondi edu saavutamiseks koos töötama.

Team Up Events töötab personaalselt koos oma klientidega, et kavandada ning läbi viia üritused, mis vastavad nende ootustele. Nende eesmärgiks on panna osalejad mõistma ning hindama nende individuaalset tähtsust ning kollektiivset väärtust organisatsioonile läbi ühtekuuluvustunde, üksmeele ning meeskonnatöö innustamise.

Innovaatilise lähenemise ning professionaalsete ja personaalsete kliendisuhete kaudu pürgib tunnustatud meeskonnatöö koolitamise turuliidriks Uus-Meremaal. Team Up Eventsi jaoks on alati kõige tähtsamaks kliendi vajadused ning sellest tulenevalt pakuvad nad kvaliteedile ning personaalsetele vajadustele suunatud üritusi.

Team Up Eventsi töötajad on pühendunud olemaks avatud ning läbipaistvad oma tegevustes alates müügist kuni tegevusteni peale müüki- ei mingeid peidetud üllatusi. Team Up Eventsi meeskond usub lõbutsemisesse ning oma nakkusliku positiivse suhtumise ülekandmist kõigesse, mida nad ette võtavad.

Team Up Events on pühendunud olemaks avatud uutele harjutustele ning seejuures üle vaatama kasutuses olevaid harjutusi ning praktikaid.  Selline lähenemine on viinud neid Catalysti meeskonnatöö võrgustikuga ühinemiseni, mis võimaldab neil jagada, teha koostööd ning uueneda koos teiste meeskonnatöö ettevõtetega üle terve maailma.