Catalysti võrgustik
catalyst team building slovenia

Teambuilding Academija

Piirkond: Sloveenia, Austria

Võtmekontaktid: Dani Polajnar

www.catalystteambuilding.at

Teambuilding Academija pakub Catalysti teenuseid eksklusiivselt Austrias ja Sloveenias. Nende tsentraalne positsioon Euroopas võimaldab neil pakkuda oma teenuseid ka Ungaris, Horvaatias ja Itaalias.

Teambuilding Academy (TBA) on ettevõte, mis on pühendunud pakkumaks kvaliteetseid meeskonnatöö lahendusi Balkani piirkonnas. TBA pakub lisaks ka temaatilisi meeskonnatöö lahendusi, äriürituste korraldamise teenust ning ka meeskondade konsulteerimise teenust.

Meeskonnatöö lahenduse planeerimise ja kavandamise faasides arvestab Teambuilding Academy sügavuti kliendi soove ja eesmärke, aga ka kaasatavate meeskondade struktuure ja karakteristikuid. Kõik need elemendid teevad iga programmi unikaalseks. Professionaalsete ja kvalifitseeritud koolitajate meeskond ja usaldusväärse tugimeeskonna kooslus võimaldavad Teambuilding Academyl pakkuda pidevalt kõrgekvaliteedilisi meeskonnatöö lahendusi.

2011. aastal sai TBA prestiižse ‘Constantinus Slovenia’ auhinna (väljaandja Chamber of Management Consulting of Slovenia (ZMCS)) projekti eest, mille raames nad aitasid tuntud rahvusvahelisel ettevõttel juhtida oma muutusi. See auhind, mis lähtub samanimelisest rahvusvahelisest auhinnast, antakse parimale konsultatsiooniprojektile ja Sloveenias anti seda esimest korda välja just 2011. aastal. TBA pälvis au tänu sellele, et nad nõustasid juhtkonda ning aitasid läbi viia kolmes riigis paiknevate osakondade ühinemist.

Saamaks lisainformatsiooni, milliseid meeskonnatöö lahendusi on võimalik korraldada Ljubljanas, Viinis, Veneetsias, Milaanos, Prahas, Roomas ja Zagrebis, võtke palun ühendust info@tba.si