Catalysti võrgustik
visible catalyst greece

Visible - Visionary Business Learning

Piirkond: Kreeka

Võtmekontaktid: Dora Apostolopoulou, Eftychia Saroglou, Vaggelis Karastergios

www.catalystteambuilding.gr

Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi pakub Kreekas eksklusiivse litsensti alusel VISIBLE – Visionary Business Learning.

Visible visiooniks on olla oluliseks ühenduslüliks meie klientide töötajate kaasamise strateegias ning panustada nende personali ja töökeskkonda läbi koolituste ja meeskonnatöö programmide.

kreeka juhtiva meeskonnatöö ning kogemusliku juhtimise lahenduste pakkujana oleme tuntud oma silmapaistva professionaalse kogemuste pagasi poolest, omades põhjalikke teadmisi nii Kreeka kui ka rahvusvahelise turu vajadustest. Me kuulame tähelepanelikult oma kliente ning pakume neile spetsiaalselt koostatud innovaatilisi ja praktilisi koolituslahendusi, mis põhinevad terviklikul lähenemisel ja metoodikal.

Meie innukal ja kogenud meeskonnal on põhjalikud teadmised ja terviklik arusaam, kuidas käitumisharjumuste muutmine võib teie organisatsiooni positiivselt mõjutada. Meie lahendused kaasavad tugevaid kogemuslikke metoodikaid ning paindlikkust, saavutamaks maksimaalset tulemuslikkust. Töötades erineva suurusega meeskondadega, alates väikestest 10-liikmelistest gruppidest kuni kogu ettevõtteni, on võimalik meie meeskonnatöö lahendusi võimalik kohandada vastavalt teie ettevõtte kultuuriga ning lähtuda just teie poolt oodatud tulemustest.

Me oleme pühendunud pakkuma teile programmi, mis on üles ehitatud just teie vajadustest ja ootustest lähtuvalt, olenemata sellest kas vajate ainult 1-2 tunni, mitme päeva või koguni aastapikkust programmi, ning mis muudab ja rikastab teie töötajate elu nii personaalsel kui ka professionaalsel tasemel. See kõik on lahutamatuks osaks töötajate kaasamise strateegiast, millel on püsiv finantsiline äriline kasu.