Catalysti võrgustik
catalyst team building netherlands

Windshift Netherlands

Piirkond: Holland

Võtmekontaktid: Alex Ten Klei

www.catalystteambuilding.nl

Catalyst Global meeskonnatöö programme vahendab Hollandis Windshift, kellel on üle 13-aastane kogemus efektiivsete meeskonnatöö arendamise tegevuste pakkumises.

Juba üle 13 aasta tagasi asutatud Windshift sai Hollandis rannaga seotud tegevuste sünonüümiks ning seostus inimestele lohesurfiga, rannas vibulaskmise ning maapurjetamisega. Nad on tõusnud väga populaarseks ning tuntud valikuks ettevõtete seas, kes otsivad oma töötajate ühisüritusteks midagi unikaalset. Olles nüüd tuntud meeskonnatöö ning -koolituste turul, on Windshift oma tegevusi mitmekesistanud rannast väljapoole ning pakub nii väiksema- kui ka suuremõõtmelisi, lõbusaid, eksperimentaalseid nii siseruumides kui ka väljas toimuvate üritustel põhinevaid meeskonnatöö programme.

Catalyst Globali ülemaailmselt tõestatud meeskonnatöö lahenduste portfoolio ning Windshifti kogemuste- ning teadmiste pagasiga suudavad nad pakkuda kõige asjakohasemaid ning paremini kohandatuid meeskonnatöö lahendusi terves Hollandis. Catalyst Globali meeskonnatöö lahendused, mida Windshift vahendab, pakuvad ärisimulatsioone, mis pakuvad nii strateegilise juhtimise kui ka kliendisuhete juhtimise põhialuste avastamist; lihtsalt lõbusaid tegevusi meeskonna ühendamiseks; võistluslikke elamusi meeskondade ühildamiseks; muusikalisi ning rütmilisi töötube; konverentside interaktiivseid vahepalasid; innovaatilisi tegevusi ning liikumapanevaid aaretejahte üle terve Hollandi.

Windshift on uhke oma tiheda koostöö üle koos klientidega, tänu millele saavad nad tagada nad konkreetseks ürituseks õige toote, mis on kooskõlas kliendi vajadustega.