Catalysti võrgustik
catalyst team building japan

Work Happiness Japan

Piirkond: Jaapan

Võtmekontaktid: Etoh Katsuaki, Noudo Tetsuya

www.catalystteambuilding.jp

Work Happiness Japan-i meekonnas on osavad spetsialistid, kes aitavad nii meekonnatöö arendamisega, organisatsioonilise reformiga, nõustamisega, juhtimiskoolitustega, uute töötajate koolitusseminaridega kui ka meeskonnatöö tegevustega konverentsidel ning üritustel.

Korporatiivse meeskonnatöö arendamise juhtivspetsialist Jaapanis, Work Happiness, pakub ülemaailmselt tunnustatud Catalyst Globali rahvusvahelistele standarditele vastavaid meeskonnatöö lahendusi. Work Happiness Japan suudab kokku panna just teie vajadustest lähtuva lahenduse alates konverentside käimatõmbamisest ning ergutavatest vahepaladest kuni interaktiivsete ärisimulatsioonideni, mis arendavad teie meeskonna strateegilist mõtlemist, koostööd, planeerimist ning ajajuhtimist.

Tokio kesklinnas Hamamatsu-cho-s asuv Work Happiness Japan pakub meeskonnatöö programme ning töötajate koolitusi üle terve Jaapani, seejuures nii suuremates linnades nagu Tokio, Yokohama, Osaka, Kyoto, Nara, Fukuoka, Sapporo kui ka Jaapani kaugemates osades nagu Fuji-Hakone, Nikko, Hakodate ning Shizuoka. 

Elades ning töötades mitmeid aastaid Ameerikas, on ettevõtte president Shingo Yoshimura ja arendusjuht Etoh “Katsu” Katsuaki hea ettevalmistusega pakkumaks korporatiivürituste korraldamist mitte ainult Jaapani klientidele, vaid ka Jaapanis tegutsevatele rahvusvahelistele korporatsioonidele.

 

 

ワークハピネスのモット

株式会社ワークハピネスでは、「世界中の組織を、”Work Happiness”にあふれるチームに変えること。」をモットーに、スタンス強化系・スキル&ナレッジ強化系など目的に応じた新入社員・若手・管理職研修などの人材開発や、企業の変革期における戦略転換・風土変革などの組織改革コンサルティングを提供しております。