goal soccer themed teambuilding

Jalgpalliteemaline meeskonnatöö

Avaldatud 1. mai 2017 Mark Davenport poolt

Nüüd, kui jalgpalli maailmameistrivõistlused on kohe-kohe ukse ees, on parim aeg kogeda Lõuna-Ameerika pallimängu energiat ning kirge. Värav! ei ole mitte ainult ülimalt lõbus, vaid sellel on ka sarnasusi äriga, mis lisavad sellele unikaalsele meeskonnatöö väljakutsele reaalset väärtust. Piiratud ajaperioodi, 2-3 tunni jooksul peavad teie inimesed haldama meeskonda, et saavutada koht liiga esiotsas. Osalejad kogevad tänapäeva jalgpalliklubide juhtide töö pinget: mängijate treenimine, läbirääkimised sponsoritega ning kõige tipuks väravate löömine!

Mängus tuleb võita punkte ning kõige suurema punktiskoori saanud meeskond on see, kes on maksimaalsete tulemuste saavutamiseks osanud strateegiliselt kõige paremini kasutada oma aega ning ressursse.

Värav! on loodud Brasiilias meie piirkondliku partneri Conquistari poolt ning on eksklusiivselt saadaval läbi Catalysti meeskonnatöö võrgustiku piirkondlike partnerite üle terve maailma.

Oleme uhked, et oleme toonud jalgpallikire meeskonnatöö maailma. Värav! on siin Brasiilias juba mitmete korporatiivklientide poolt väga hästi vastu võetud. Ürituse kirjelduse juures välja toodud pildid on Libra Groupist (ülemaailmsed sadamas ja lennujaamad). See oli 350 osalejaga konverents, kuid see harjutus sobib samahästi ka väiksematele, alates 30 pealistele gruppidele.
Elves Costa Conquistarist Brasiiliast

Lisainformatsiooni saamiseks ja üritusest piltide ning video nägemiseks vajutage siia.

Mark Davenport

Äriarendusjuht

Uute potentsiaalsete partnerite väljaselgitamine ning nende ühinemise korraldamine Catalyst Globali võrgustikku

Kõik võrgustiku uudised