go team canada

Meeskonnatöö võimalused laienevad Kanadasse

Avaldatud 28. aug 2017 Alexandra Pett poolt

Kõrgtehnoloogiline aardejaht on saabunud Kanadasse! Catalyst Global on löönud käed Eventology meeskonnatöö spetsialistidega, et pakkuda Go Team ehk Sünergilise meeskonna tahvelarvutipõhist seiklust üle terve Kanada.

„Need on väga põnevad ajad, sest Kanada meeskonnatöö turg on läbimas üleminekuperioodi ning Eventology näitab oma mitmekesiste meeskonnatöö väljakutsete ja premeerimis- ja tunnustusprogrammidega sellele teed.
Me toome Kanada meeskonnatöö turule uut perspektiivi ning olles Catalyst Globali võrgustiku liige, võimaldab see säilitada meie juhtivat positsiooni. Go Team ehk Sünergiline meeskond on väga paindlik meeskonnatöö platvorm koos Catalyst Globali meeskonna abi ning toega. Meie ürituskorraldusmeeskond on juba disainimas tahvelarvutipõhiseid radu nii Vancouveris, Torontos, Ottawas, Montrealis kui ka Calgarys.
Kui Sünergiline meeskond on täielikult käivitatud, tutvustame me Kanada turule ka teisi unikaalsemaid Catalysti meeskonnatöö kontseptsioone, pakkudes täielikku tootevalikut koos konverentside ergutavate vahepalade, motiveerivate mängude ning interaktiivsete ärisimulatsioonidega.”
Alexandre Pett – Eventologist

Lisateavet Kanada juhtiva meeskonnatööd arendavate tegevuste pakkuja kohta leiate aadressilt www.eventology.ca.

Alexandra Pett

Eventology, Kanada asutajaliige

Ürituste korraldamisele, ürituste loovdisainile ning koolitusstrateegiale spetsialiseerunud Eventology Canada asutajaliige.

Kõik võrgustiku uudised