Catalyst America Zone Florida

Catalyst Global - America Zone 2014

Avaldatud 18. sept 2014, autor Mark Davenport

Catalysti kogukonna Ameerika mandri ettevõtetele mõeldud Catalyst Global America Zone 2014 konverents pakkus platvormi kuulamiseks, koostöö tegemiseks, loomiseks ning kõige tipuks jagatud teadmistest kasu saamiseks. America Zone konverents toimus Orlandos, Florida osariigis. See tõi kokku Catalyst Globali litsentseeritud partnerid üle kogu Ameerika mandri - Kanadast, Ameerikast, Brasiiliast ja Curacost.

Konverentsi ühes peamise päevakorrapunktina uuriti ning arutati erinevaid müügi- ning turundusviise. Kõik partnerid jagasid üksteisega nii füüsilise kui ka digitaalse turunduse materjale, et need üheskoos läbi vaadata ning nende üle arutada.

Pärastlõuna oli pühendatud Catalyst Globali kindlate toodete analüüsimiseks. Täpsemalt pandi ruumis kokku täies mahus „Rat Trap”!! Lisaks sellele esitleti ning arutati Go Teami rakendust ning selle laiendusi.

Americas Zone on täiesti uueks tasemeks, millel on väga suur potentsiaal. Omades väljakujunenud turgu põhjas ning kiirelt arenevat turgu lõunas, oli AmericaZone 2014 suurepäraseks võimaluseks ühiste kogemuste ja ideede jagamiseks, luues veelgi tihedamad suhted Catalyst Globali grupis. Kohal olid ka partnerid väljaspoolt Ameerika piirkonda, näiteks Tim Shepley Bluehat UK-st, kelle jagatud kogemusi ning teadmisi väärtustasid kõik osalejad.

Peale ürituse lõppu näitas Sharon Fischer, kes on Catalyst Global litsentseeritud partner Play with a Purpose-st, Catalyst Globali direktoritele Guy Bakerile ja Mark Davenportile kajakil Wekiva jõgede süsteemi.

Sellest inspireerituna läksid Catalyst Globali direktorid kella 11 ajal õhtul koos Tim Shepleyga BlueHat UK-st uuesti kajakitele, et teha üks kesköine kajakimatk. Catalyst Globali tegevjuht Guy Baker ütles kogemuse kohta järgmist: „See oli väga imelik kellaaeg kajakiga sõitma minekuks. Kuid Floridas tekitab mikroskoopiline plankton vees luminestsentsi tänu millele on näha, kuidas kalad kajaki ees ringi ujuvad. See on asi, mille peab kindlasti plaani võtma, kui Floridasse minna.

Pildid: Tähelepanuväärsemad hetked Catalyst Global America Zone 2014 konverentsilt

Mark Davenport

Äriarendusjuht

Uute potentsiaalsete partnerite väljaselgitamine ning nende ühinemise korraldamine Catalyst Globali võrgustikku

Kõik võrgustiku uudised