Catalyst Asia Zone 2014

Catalyst Global - Asia Zone 2014

Avaldatud 14. nov 2014, autor Mark Davenport

On üsna ebatavaline näha sõltumatuid meeskonnatöö ettevõtteid üksteisega avatult rääkimas, kuid Catalyst Globalis teeme me asju teisiti. Hiljutine Aasia piirkonna kohtumine Bangkokis oli selle tõestuseks; luues usaldusväärse keskkonna Aasias paiknevatele meeskonnatöö ettevõtetele oma kogemuste jagamiseks.

Üksteiselt õppimiseks, uute võimaluste avastamiseks ja kollektiivsete tugevuste realiseerimiseks tulid kokku 26 Aasia kõige mõjukamat meekonnatöö kujundajat. Catalyst Global Asia Zone 2014 toimus Bankokis ning kohale olid tulnud osalejad 12 riigist, sealhulgas BeChallenged Team Building Austraalia ja Uus-Meremaalt; Acewood Hiinast; D'frens Indiast; Asia Ability Creative Team Building Singapurist ja Malaisiast; Team Building Asia Hongkongist; Singapurist ja Work Happiness Jaapanist ning samuti olid väljaspoolt Aasia piirkonda kohal Biz-group UAE-st ja Bluehat Group Ühendkuningriikidest.

Ühise nägemusega turule lähenemine

Hommikust seanssi alustati Catalyst Globali visiooni selgitamisega ja selle üle arutlemisega. Selle põhjal liiguti edasi meeskonnatöö turu omaduste ja muutuste analüüsimise juurde, kus võeti lähema vaatluse alla piirkondlikud erisused ning sarnasused. Iga piirkond andis ülevaate oma piirkondlikult kohandanud müügi- ning turundustehnikatest, mis võimaldas ettevõtetel üksteiselt õppida. Seanss kulmineerus ajurünnakuga leidmaks ideid, kuidas oleks võimalik kollektiivselt Catalyst Globali meeskonnatöö grupina täita Aasia meeskonnatöö turu nõudlust.

Luksuslikule Taipärasele lõunasöögile järgnes sessioon Catalyst Globali sisemiste süsteemide teemal, mis hõlmas nii failide jagamist, aruandlussüsteemi kui ka foorumit. Ülevaatlikule digitaalse turunduse sessioonile järgnesid üks-ühele sessioonid Catalyst Globali turundusmeeskonna ja iga regiooni juhi vahel.

Päeva lõpetuseks lõid kõik Catalyst Globali Aasia piirkonna partnerid kaasa kahe uue ettevõtte sotsiaalsele vastutusele suunatud meeskonnatöö lahenduse, Horses For Causes and Viskide tarkus demonstratsioonis.

Muljed päevast

„Mulle väga meeldivad sellised üritused. See annab võimaluse igapäevamuredest välja lülituda ning keskenduda sellele, kuidas grupp saab üksteist aidata ning täiendada. Oleme hiljuti olnud väga edukad ettevõtte sotsiaalset vastutust kaasava meeskonnatöö lahendusega „Hole In One”. Sellised intiimsed kohtumised annavad meile võimaluse selgitada, kuidas meie kliendid on nendest ärisimulatsioonidest ja üritustest kasu saanud ning aitab teistel Catalysti meeskondadel ennast ette valmistada, et nad saaksid neid müüa oma vastavates piirkondades.”
Stuart Harris, Teambuilding Aasia Hongkong direktor
„Selle kohtumise ajastus on meie jaoks olnud ideaalne. Me saime just eelmisel nädalal palve Cisco-lt, kus nad soovivad, et me koordineeriks neile terve seeria meeskonnatöö üritusi 5 asukohas üle terve Aasia. Õnneks on meil olemas Catalysti võrgustiku tugi ning seeläbi on meil võimalik pakkuda kuluefektiivseid lahendusi. Siia on ju kokku tulnud ainult parimad, eksole? See on meie jaoks väga oluline, sest me tahame olla kindlad, et ka väljaspool Indiat läbiviidavad üritused oleksid läbi viidud täpselt samasugusel tasemel. Õnneks on Cisco nimekirjas ka Jaapan ning Happiness at Work meeskond ühines just hiljaaegu Catalystiga. Ma kindlasti räägin nendega lõuna ajal lähemalt.
Srikanth Murthy, d’frens India direktor

Go Team! Tahvelarvutipõhine aardejaht

Tänu tahvelarvutipõhiste aardejahtide ning seikluslike võidujooksude massiivsele müügikasvule üle kogu Aasia, oli Catalyst Globali Go Teami rakendus kuumaks vestlusteemaks. Catalyst Globali Aasia piirkonna meeskonnatöö arendamisega tegelevad ettevõtted pühendasid järgneva hommiku Go Team! sessioonile, kus nad õppisid uute funktsioonide ning rakenduste kohta, millega saab tehnoloogiat kaasata lisaks juba tohutult populaarseks saanud seiklusliku meeskondliku aardejahi kõrval ka teiste ürituste raames.

Mark Davenport

Äriarendusjuht

Uute potentsiaalsete partnerite väljaselgitamine ning nende ühinemise korraldamine Catalyst Globali võrgustikku

Kõik võrgustiku uudised