Catalyst Euro Zone 2014 - London

Catalyst Global - Euro Zone 2014

Avaldatud 18. juuli 2014, autor Mark Davenport

Catalyst Global EuroZone 2014 konverents, mis oli mõeldud Catalysti kogukonna Euroopa piirkonna sarnase mõtteviisiga ettevõtetele, pakkus neile võimaluse üksteise kuulamiseks, koostöö tegemiseks, loomiseks ning kõige tipuks jagatud teadmistest kasu saamiseks. Catalyst Global EuroZone konverents tõi kokku 12 litsentseeritud partnerit Suurbritanniast, Iirimaalt, Sloveeniast, Leedust, Hispaaniast, Prantsusmaalt, Portugalist, Soomest, Venemaalt, Rumeeniast ja Araabia Ühendemiraatidest.

Konverentsi teemaks oli: „Üheskoos meie ärivõimaluste maksimeerimine”.

Päevale andis stardipaugu Catalyst Globali tegevjuht Guy Baker, kes jagas ning selgitas Catalyst Globali võrgustiku visiooni ning pöördus seejärel grupi poole, et saada nendepoolset tagasisidet. Pärast seda võttis teatepulga üle Team Building Prantsusmaa tegevjuht Guy Bergeaud, kes modereeris „Who’s Who Giant” nimelist sessiooni, mis kujutas endast kiiret ülevaate andmist oma hinnastamisest, turundusest, sotsiaalmeediast, müügist ning suhtlusest. Selle raames tegid omapoolsed esitlused ka Andy Fieldhouse Biz Eventsist, Cristian Hossu Universum Romaniast ning Tim Shepley Blue Hat UK-st. Sessioon lõppes osaliste elava aruteluga.

Kohvipaus!

Catalyst Globali EuroZone osalejad suundusid seejärel väljateenitud kohvipausile, mille jooksul oli neil samuti võimalus teha ringkäik Rat Trap, Animeeri ja Bam Bike harjutuste väljapanekute juures, kus neil oli võimalus nende meeskonnatöö lahendustega lähemalt tutvuda.

Pärast pausi tegi Andrew Fieldhouse ülevaatliku ettekande teemal „Kuidas kasvatada äri täiesti nullist”. Sellele järgnes BlueHat UK müügijuht Richard Smithi hästi vastuvõetud esitlus BlueHat UK müügiosakonna struktuurist ning nende müügistrateegiast, kus keskenduti täpsemalt päringutega tegelemisele.

Lõunapausi ajal oli osalejatel võimalik „Turundusmaterjalide ringkäigu” raames üksteise turundusmaterjale uurida, kogemusi jagada ning üksteiselt õppida.

Selleks, et rahuldada Catalyst Globali litsentsiomanike „nälga” uute innovaatiliste tehnoloogiliste meeskonnatöö lahenduste järele, tõi Fermin Guerrico Teambuilding Hispaaniast lagedale potentsiaalse uue toote nimega „Drone Zone”. Fermin küll selgitas, et see on endiselt veel arendusetapis ning et droonide lennutamine ei ole praktiliselt veel lubatud, kuid grupp oli uue toote suhtes väga entusiastlik.

Pärastlõuna jätkus Catalyst Globali tegevjuhi Guy Bakeri ülevaatega GoTeam.guru kodulehest. Dave Turner BlueHat UK-st ning Kari tegid seejärel entusiastliku ning informatiivse küsimuste ja vastuste vooru GoTeam-i rakenduse tuleviku teemal.

Järgmisena oli kord Dani Polajnari käes Teambuilding Academy-st. Dani kontseptsioon Catalyst Globali võrgustiku finantsvõimendusest, nagu ristmüük, PR ning ühine bränding, oli väga värskendav ning loominguline. Guy võttis seejärel järje üle ning selgitas Catalysti saadiku rolli ning olulisust iga litsentsiomaniku ettevõttes.

Aeg tegutseda!

Konverentsi delegaadid võtsid osa uuest meeskonnatöö lahendusest „Viskide tarkus” ning samuti „International Stakes”-ist, mis toodi tagasi turule uue ülisuure papist kiikhobusega! Seejärel suundus grupp tänavatele uue ja seni proovimata Go Team versiooniga, mille raames jooksid nad 30 kraadises kuumuses London Bridge-st kuni South Bankini, kus nad kõik omadega purskkaevus lõpetasid!

Päikeseloojangu ajal nautis grupp Thamesi jõepaadil õhtusööki ning emake loodus pakkus neile võimsa vaatepildi oma valgusshowga.

Oleme Catalyst Globalis väga uhked, et oleme suutnud saavutada seesuguse usaldusväärse keskkonna, pannes kokku ürituse, mis võimaldas meeskonnatöö valdkonna spetsialistidel omavahel suhteid luua ning jagada oma parimaid praktikaid teiste sarnase mõtteviisiga inimestega Euroopa piirkonnas.

Catalyst Global saadab omalt poolt tänusõnad kõigile järgnevatele inimestele, kes leidsid aega, et üritusel osaleda: Tim Shepley, Mandy Cole, Fiona Craven, Ami Coleman, Dave Turner, Corinne Tatham, Andy Fieldhouse, Timo Herinaro, Guy Bergeaud, Martin Bergeaud, David Bassett, Oran Masterton, Darius Lornsargis, Luis Trindade, Christian Hossu, Maria Varlamov, Ola Kastensson, Elena Kastensson, Dani Polanjnar, Fermin Gerrico ja Daniel Simó.

Mark Davenport

Äriarendusjuht

Uute potentsiaalsete partnerite väljaselgitamine ning nende ühinemise korraldamine Catalyst Globali võrgustikku

Kõik võrgustiku uudised