Catalyst Euro Zone 2016 London

Catalyst Global - Euro Zone 2016

Avaldatud 9. juuli 2016, autor Mark Davenport

7.-8. juulil kohtusid Catalyst Global Euroopa piirkonna partnerid Euroopa Konverentsil Brightonis, Suurbritannias. Konverents tõi kokku 40 meeskonnatöö treeningute pakkujat erinevatest Euroopa riikidest - Suurbritanniast, Iirimaalt, Lätist, Leedust, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Rumeeniast, Soomest, Tšehhist, Taanist, Portugalist, Austriast, Maltalt, Sloveeniast ning lisaks ka Iisraelist.

Catalyst Global tegevjuht Guy Baker alustas Euroopa Konverentsi ülevaatega eelmise aasta saavutustest. Seejärel kasutati Catalysti lahendust Sünergiline meeskond omavahelise arutelu läbiviimiseks. Arutelu teemaks valiti "Müük: lähtudes küsimusest miks" ning arutati, kuidas olla valdkonna mõjutaja ja liider, kuidas luua pikaaegseid koostöösuhteid, kuidas areneda ja arendada ning kuidas turundada.

Konverentsi peateemaks oli "Organisatsioonide sotsiaalne vastutus" ehk andmise jõud. 2015. aasta lõpus ehk kaheksa kuu eest liitus Catalyst Global heategevusorganisatsiooniga B1G1 ning on juba teinud 225 549 heategu! Johny Machiels Event Masters Belgiast rääkis, millist mõju on B1G1 avaldanud nende meeskonnale ja klientidele. Üheskoos arutati, millised oleksid lisavõimalused heategevusse panustamiseks, ning mängiti Brightoni tänavatel Sünergilise meeskonna uut, andmise rõõmule keskenduvat versiooni.

Esimene päev lõpetati kokteilitunniga, mille käigus mängiti Catalysti lahendust Vajuta!, mida viis läbi energiline õhtujuht Ramses Van Ryssen. Lahendada tuli nii loogilist mõtlemist kui ka füüsilist aktiivsust nõudvaid ülesandeid. Parimate praktikate jagamine jätkus õhtusöögil restoranis The Tempest, kus tähistati üheskoos ka Team Building Ireland esindaja Oran Mastertoni sünnipäeva!

Teist päeva alustati sessiooniga "Detailid on kriitilise tähtsusega", mille jooksul erinevad partnerid tutvustasid parimaid praktikaid 10 kõige enam müüdava Catalysti lahenduse osas. Külalisesinejaks oli Andy Fieldhouse Biz Groupist Araabia Ühendemiraatidest ning ta rääkis kordusmüügi nippidest. Pärast lõunat osalesid partnerid Catalysti ühe uusima lahenduse Tipu vallutamine demonstratsioonis.

Omavaheline suhtlus jätkus muidugi ka pärast ametliku osa lõppu ning muljetamine jätkub ka partnerite veebifoorumis. Partnerid jäid konverentsiga väga rahule ning leidsid, et kohtuda võiks tiheminigi. Catalyst Globali meeskond on põnevil, sest ühine õppimine ja arenemine jätkub Aasia piirkonna konverentsil oktoobrikuus Kota Kinabalus.

Mark Davenport

Äriarendusjuht

Uute potentsiaalsete partnerite väljaselgitamine ning nende ühinemise korraldamine Catalyst Globali võrgustikku

Kõik võrgustiku uudised