Catalyst Global Conference Brighton 2013

Catalyst Globali Konverents 2013

Avaldatud 15. dets 2013, autor Mark Davenport

Mida see endast kujutab? Sõltumatud meeskonnatöö arendamisega tegelevad ettevõtted suhtlevad omavahel, jagavad uusi ideid ning räägivad üksteisega avameelselt!! Kas midagi sellist saab üldse toimuda?

Nüüdsest saab! Catalyst Globali rahvusvaheline meeskonnatöö konverents pakub sarnase mõtteviisiga ettevõttele platvormi üksteise kuulamiseks, koostöö tegemiseks, loovuseks ning kõige tipuks jagatud teadmistest kasu saamiseks.

Oleme väga uhked, et oleme loonud sellise usaldusväärse keskkonna, luues ürituse, kus meeskonnatöö spetsialistid saavad omavahel suhelda ning jagada oma parimaid praktikaid teiste oma ala spetsialistidega üle terve maailma.

Järgnevalt oleme välja toonud osade meie partnerite muljed konverentsi kohta:

„Te kõik tegite suurepärast tööd, et panite kokku sellise konverentsi ning lõite Brightonis suurepärase õhkkonna. Segu esituste sessioonidest ning suhtlemiseks antud ajast töötas minu arvates väga hästi –tean, et kõige selle edukalt toimimine nõudis teilt tohutult jõupingutusi.”
David Powell, Asia Ability
„Aitäh veelkord teie meeskonnale selle ulmelise korralduse eest eelmisel kuul! Nüüd ma lõpuks mõistan, miks meie kliendid lahkuvad meie konverentsidel sellise selguse ja motivatsioonilaenguga.”
Kate Kaiser, Catalyst Events, Ameerika Ühendriigid
„Ma olen konverentsiga ülimalt rahul – kõik need väljakutsed, uute inimestega kohtumine ja lõbutsemine. 13 aasta jooksul ei ole ma kunagi olnud koos nii paljude oma ala spetsialistiga ning hoolimata minu hullumeelsest kalendrist olid kõik minu üritused tagasi Brasiiliasse jõudes lihtsalt suurepärased, osalt just tänu sellele energiale, mida konverentsilt kaasa võtsin.”
Elves Costa, Conquistar, Brasiilia
„Kuigi konverentsist on möödunud juba terve nädal, oleme me sellest kõigest ikka veel väga innustunud. Galina ning mina tahaksime teid veelkord tänada teie suurepärase energia ning entusiasmi eest, mida te panustate ettevõtte arendamisse ja globaalsesse Catalysti liikmete võrgustikku. Me hindame väga kõrgelt Catalyst Globali väärtust olla oma ala parim ning arendada meeskonnatöö programme, mis vastavad klientide uutele ootustele ning neid läbiviivate meeskondade väljakutsetele. Ürituse atmosfäär oli suurepärane!”
Iliyana Dimitrova, Gea Events, Bulgaaria

Kui teie ettevõte tegeleb meeskonnatöö arendamisega ning te sooviksite lähemalt uurida Catalysti kogukonnaga ühinemise kasutegurite kohta, vajutage siia.

Mark Davenport

Äriarendusjuht

Uute potentsiaalsete partnerite väljaselgitamine ning nende ühinemise korraldamine Catalyst Globali võrgustikku

Kõik võrgustiku uudised