Catalyst Global Conference 2015 Bangkok

Catalyst Globali Konverents 2015

Avaldatud 1. nov 2015 Mark Davenport poolt

28.-31. oktoobril kogunesid Catalyst Global partnerid Bangkokis Anatara Riverside kuurortis kord kahe aasta jooksul toimuval ülemaailmsel konverentsil. Konverents tõi kokku 40 sektori silmapaistvamat esindajat, kes pakuvad meeskonnatöö lahendusi kokku 60 riigis. Konverentsi teemaks oli "Aasta 2020 nägemus - meie tulevik, meie võrgustik". Konverents andis osalejatele võimaluse omavahel suhelda ja jagada parimaid praktikaid ning üheskoos arutati ka, kuidas suurendada Catalyst Global võrgustiku mõju järgneval viiel aastal.


Konverentsi peateemaks oli organisatsioonide sotsiaalne vastutus (CSR – Corporate Social Responsibility) ning andmise jõud. Peaesinejaks oli Paul Dunn B1G1-st – organisatsioonist, mis aitab väikestel ja keskmise suurusega organisatsioonidel suurendada oma sotsiaalset mõju, ühildades omavahel igapäevased äritegevused ja sotsiaalse vastutuse tegevused. Üheskoos prooviti taaskord läbi temaatikat käsitlevad Catalysti lahendused „Hole in One“ ja „Toy Story“ ning tutvustamisele tulid ka kaks uut lahendust – jalgrataste valmistamisega tegelev „Building a Dream“ ja koerte päästmisele keskenduv „Barkitecture“.

Samuti tutvustati kahte uut infotehnoloogial põhinevat lahendust. „Push It“ on väga haarav ja kõrge energiaga lahendus, mis ühildab endas ridamisi mõtlemisülesandeid ja meeskondlikke füüsilisi väljakutseid. „Peak Performance“ on mõjus kogemusliku õppimise lahendus, mis baseerub populaarsel Everesti mäetipu vallutamise temaatikal.

Tutvustamisele tuli ka „Beat the Box“ – intrigeeriv meeskonnatöö lahendus, mille käigus peavad meeskonnad lahendama seeria müsteeriumeid eesmärgiga avadada piiratud aja jooksul salalaegas. Tutvustatud „Puppet Masters“ paneb aga proovile meeskonna kommunikatsiooni, sest üheskoos tuleb hiiglaslik nukk panna tegema esmapilgul lihtsaid igapäevaseid liigutusi.

Muusika ja rütmika lahendused kujunesid ürituse naelaks, sest erikülaline Saul Eisenberg Junk Orchestra UK-st tutvustas lahendust „Funk the Junk“, mille käigus meeskonnad loovad kaunist muusikat taaskasutatud materjalidest instrumentidega. India partner d'frens tutvustas aga juba populaarse meeskonnatöö lahenduse „Blow the Blues Away“ lihtsustatud versiooni.

Näituse käigus tutvustati ka potensiaalseid uusi lahendusi – Team Up Events! Uus Meremaalt tutvustas lahendust „Cake Off“ ja BeChallenged Austraaliast lahendust „Box Empire“ ning India lahendus „Joint Venture Jeep“ saavutas hetkega populaarsuse.

Omavaheline muljetamine jätkus basseini ümber ka siis, kui konverentsi ametlik osa oli ammu lõppenud, ning näha on, et entusiasm ja põnevus kandusid üle ka võrgustiku online võrgustikesse.

Catalyst Global CEO, Guy Baker sõnas

Catalyst Globalis oleme me uhked oma organisatsiooni üle, mis baseerub usaldusel...Organisatsioon pakub keskkonna, kus meeskonnatöö professionaalid üle maailma saavad omavahel suhelda, jagada parimaid praktikaid ning ka üheskoos lõbutseda!

Stu Robinson, tegevdirektor, Team Up Events, Uus-Meremaa

Konverents ületas absoluutselt mu ootused ning tuletas taaskord meelde, kui hea meel on mul kuuluda sellesse võrgustikku – seega aitäh usalduse, kindlustunde ning kõige olulisemana võimaluse eest kuuluda ühte võrgustikku nii energiliste ja innovatiivsete meeskonnatöö professionaalidega! Ma tahan teid õnnitleda, sest ma usun, et te olete loonud midagi väga unikaalset, aga ka pikaajalist mõju omavat – Catalyst Global partnerid mõjutavad meeskonnatöö sektorit järjekindlalt.

Assaf Jacoby, direktor, The Challenge Group, Iisrael

Ma tahan teid tänada hästi planeeritud ja organiseeritud konverentsi eest. Ma nautisin seal veedetud aega ning õppisin väga palju – meil on fantastiline perekond! Jään pikisilmi ootama järgmisi kohtumisi.

Bert Knuts, tegevjuht, Event Masters, Belgia

Me oleme jõudnud tagasi Belgiasse ning naudime Catalyst Global konverentsi järelmõjusid. Me oleme nii õnnelikud, et kuulume Catalysti perekonda ning me ei jõua ära oodata ühiseid tuleviku seiklusi. Suured õnnesoovid ja tänusõnad teile kõigile! Kõik panustasid silmapaistvalt ning meil oli hea meel suhelda oma kolleegidega sektorist. 3 päeva, mis me veetsime Bangkokis, olid väga inspireerivad ning andsid meile hulganisti energiat!

Mark Davenport

Äriarendusjuht

Uute potentsiaalsete partnerite väljaselgitamine ning nende ühinemise korraldamine Catalyst Globali võrgustikku

Kõik võrgustiku uudised