ürituseelne juhend

Go Remote - Pre-event Guide

Go Remote

Täielikult kohandatav programm, mis on spetsiaalselt mõeldud kaug-meeskondade tõhusaks toimimiseks vajalike oskuste arendamiseks

Lugege lähemalt

QUICKFIRE ONLINE PREEVENT GUIDE

Quickfire Online

Sea end valmis Quickfire Online meeskonnatöö lahenduseks - see on lõbus harjutus, mis sisaldab erineva raskusastmega vaimseid, loomingulisi ja füüsilisi väljakutseid, mille seast leiab näiteks pilt- ja videomõistatusi, viktoriini- või valikvastustega küsimusi, loogikamõistatusi ja palju muud!

Lugege lähemalt

Break Out Bingo

Juhend Break Out Bingo ürituseks valmistumiseks

Selles energilises ja kaasavas kiirkohtingutegevuses leidke ühiseid teadmi ja parandage oma suhtlemisoskusi. Seadke end valmis nende lihtsate sammudega.

Lugege lähemalt

countdown to christmas advent

Juhend Countdown to Christmas ürituseks valmistumiseks

Lõbutsege koos oma meeskonnaga, õppides selle advendikalendri stiilis tegevusega, kuidas teised kultuurid aasta lõppu tähistavad. Valmistumiseks järgige neid lihtsaid samme.

Lugege lähemalt

CSI la hacienda

Juhend CSI La Hacienda ürituseks valmistumiseks

Terita oma kriitilist mõtlemist ning asu koos oma meeskonnaga arutama ja analüüsima! Valmistu eelseisvaks ürituseks nende lihtsate sammude abil.

Lugege lähemalt

CSI Space Odyssey

Juhend Mõrv kosmoses ürituseks valmistumiseks

Põruta kosmosesse! Sinu meeskonna ülesandeks on lahendada kosmoseavarustes toime pandud kuritöö. Järgi neid lihtsaid samme, et panna end valmis galaktikatevaheliseks detektiivitööks!

Lugege lähemalt

Escape the mob online

Juhend Põgenemine maffia eest online ürituseks valmistumiseks

Sind ja Sinu meeskonda on süüdi lavastatud täiuslikus röövis. Maffia on teil kannul ja seega ei saa enam sekunditki raisku lasta! Lahendage mõistatus ja päästke oma nahk!

Lugege lähemalt

Global Festival Game

Juhend Global Festival Game ürituseks valmistumiseks

Valmistu suviseks muusikafestivaliks! Lahenda mõistatusi, jäädvusta erinevatest festivali hetkedest pilte ja videoid ning otsi põnevaid fakte festivali veebilehelt.

Lugege lähemalt

Go Team wellbeing

Juhend Go Team heaolu heaks ürituseks valmistumiseks

Paranda oma võimet pidevate muutustega toimetulekuks ja avatud meele hoidmiseks. Pane oma vaim valmis selleks lõbusaks tervisele ja heaolule suunatud tegevuseks.

Lugege lähemalt

Haunted House

Juhend Haunted House ürituseks valmistumiseks

Võta julgus kokku ja tee oma meeskonnaga koostööd, et põgeneda sellest õudusi, müsteeriumeid, kummitusi ja vaime täis majast.

Lugege lähemalt

impact

Juhend Impact Online ürituseks valmistumiseks

Sea vaim valmis, et mängida Impact Online mängu - see on online meeskonnatöö lahendus, mis keskendub 17 säästva arengu eesmärgile ja jätkusuutlikule tulevikule!

Lugege lähemalt

Island Survivor

Juhend Island Survivor ürituseks valmistumiseks

Teie meeskond vajab saarelt põgenemiseks paindlikku strateegiat, aktiivset suhtlemist ja konsensuslike otsuste langetamist. Olge nende lihtsate sammude abil oma tegevuseks valmis.

Lugege lähemalt

Summit Challenge

Juhend Summit Challenge ürituseks valmistumiseks

Pane oma vaim valmis, et minna virtuaalsele mägironimisseiklusele. Sina ja Sinu meeskond jõuate üheskoos järjest kõrgemale, kui teete edukat koostööd erinevate pilt- ja videomõistatuste ja viktoriinisarnaste ülesannete lahendamisel.

Lugege lähemalt

Race Around the World

Juhend Reis ümber maailma ürituseks valmistumiseks

Alusta koos oma meeskonnaga virtuaalset Reisi ümber maailma, avastades uusi kohti ja õppides oma teekonnal lõbusaid ja huvitavaid fakte.

Lugege lähemalt

race around the world festive

Juhend Race Around the World Festive ürituseks valmistumiseks

Alustage oma meeskonnaga virtuaalset pidulikku võidusõitu ümber maailma, avastades uusi kohti, kui leiate lõbusaid ja huvitavaid fakte ümbermaailmareisilt.

Lugege lähemalt

race around the world

Reis ümber maailma - PowerPoint mäng

Sellele lehele juurdepääsuks vajaliku parooli saad õigel hetkel oma ürituse läbiviijalt.

Lugege lähemalt