Ettevõtte sotsiaalne vastutus

Ettevõetud tegevused vastutavad teie sotsiaalse, majandusliku ning keskkondliku mõju eest.

Ettevõtte sotsiaalne vastutus (CSR ehk Corporate social responsibility) on organisatsiooni initsiatiiv hinnata ja võtta vastutus ettevõtte mõju eest keskkonnale ja sotsiaalse heaolule. Catalysti meeskonnatöö lahendused aitavad ettevõtetel, kes teadvustavad oma korporatiivsete tegevuste mõju, soodustada positiivset mõju keskkonnale ning edendada sotsiaalset heaolu.

Catalyst Global mõjutab päriselt meeskonnatöö arendamist. Catalystis viime me selle mõju sõnadest kaugemale ning isegi kaugemale teie ootustest. Catalyst Globali eluaegne partnerlus Ülemaailmse annetamisalgatusega Buy1GIVE1 (või B1G1) võimaldab meil muuta inimeste elu, kellega me ei pruugi mitte kunagi kohtuda. B1G1 on sotsiaalne ettevõte ja mittetulundusühing, kelle missiooniks on täita maailm heategevusega. Iga kord, kui keegi kuskil maailmas osaleb mõne meie võrgustiku partneri kaudu Catalyst Globali programmides, teeb Catalyst Global ühele B1G1 hoolikalt valitud projektile annetuse. Kuid see ei ole veel kõik, võrgustiku partnerid, kes on B1G1 liikmed, teevad samuti annetuse igal korral kui nad viivad läbi heategevusega põimitud programmi!

Soovitame teil kindlasti tutvuda B1G1-ga. Erinevalt tavapärastest heategevusmudelitest aitab B1G1 väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel saavutada suuremat sotsiaalset mõju, kaasates heategevuslikud tegevused oma igapäevasesse äritegevusesse, luues sel moel unikaalsed heategevuslikud projektid. Iga äritehing (ja selle tulemusena ka teie igapäevane tegevus) võib teha head ja mõjutada paljude inimeste elusid ka kõigest ühe sendiga. Meie jaoks Catalystis on see täiuslikuks täisringiks: suurepärane mängude disain, suurepärane mõju kõikidele osalejatele ja nende ettevõtetele, suurepäraste asjade tegemine; koos teiega.

Enamikke Catalysti meeskonnatöö programme on võimalik kohandada selliselt, et nendega on võimalik töötada teie lemmiku heategevuse, sotsiaal- või keskkonnaprojektiga ja/või sihtasutusega, võimaldades teil aktiivset osaleda ühiskonnale kasulikes või keskkonda positiivselt mõjutavates tegevustes. Siin on välja toodud mõned, mis on loodud just spetsiaalselt selle jaoks.


Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid