Loomingulised tegevused

Kunstist moeni, filmist maalimiseni- sukelduge innovatsiooni ning väljendage ennast loominguliselt!

Inimesed armastavad end väljendada. Tehes kunsti, täpsemalt tehes seda koos grupiga, kus on täielik väljendusvabadus ja kus ei ole õigeid ja valesid lahendusi, parandab see vaimset tervist ning muudab inimesed õnnelikumaks ja tervemaks. Kunstilised meeskonnatöö lahendused on lõõgastavad, maandavad stressi ning toovad rahu ja vaimset selgust. Osalejad viiakse oma igapäevasest rutiinist välja ning nad jäetakse loomingu meelevalda. See on nagu vaimne puhkus tavapärastest mõtteprotsessidest.

Kui inimesed võtavad osa mingist uuest tegevusest, mis viib neid oma mugavustsoonist välja, suurendab see ajus olevaid ühendusi ning plastilisust, kuna see loob ajurakkude vahel uusi sidemeid. Edu saavutamiseks on vajalik tähelepanu koondamine, keskendumine ja loov mõtlemine. Loomingulised meeskonnatööd arendavad harjutused tugevdavad meeskonnatööd ning probleemide lahendamise oskusi. Kuna nendes ülesannetes ei ole õigeid ja valesid vastuseid, on osalejatel võimalik arendada omapäraseid lahendusi ning neid seejärel rühmasiseselt arutada.

Ühtse rühmana kunstiteose loomine toob osalejatele ühise saavutustunde. See tõstab osalejate enesehinnangut ning aitab arendada hoiakut, et kõik on võimalik. Dopamiiniga täidetud osalejad tunnevad üksteisega tugevamat sidet ning on motiveeritud võtma vastu uusi väljakutseid.


Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid