Tehnoloogial põhinevad tegevused

Tehnoloogia kasutamine aitab saavutada täieliku kaasatuse, tõsta motivatsiooni ja suurendada õppimisvõimet.

Tehnoloogia võimaldab huvitavamaid ning terviklikemaid meeskonnatöö lahendusi. Nii nagu traditsiooniliste meeskonnatöö programmide puhul, on ka tehnoloogiapõhiste lahendustega võimalik saavutada samu tulemusi nii koostöö, tõhusa suhtlemise, loova mõtlemise ja probleemide lahendamise osas, kuid seda koos tehnoloogiast saadava mugavusega. Aaretejahis on võimalik kaartide asemel kasutada GPS-i, viktoriinides paberi asemel tahvelarvuteid ning mis kõige parem, need võimaldavad reaalajas punktide arvestamist (nendega ei pea enam tulemusi ootama). Need võimaldavad uusi põnevaid funktsioone, nagu interaktiivne kaardistamine, pildituvastustehnoloogia, fotode ja videote üleslaadimine, meeskondade vestlusgrupid ja palju teisi lahedaid lisafunktsioone.

Meil on Catalystis mitu auhinnatud tehnoloogial põhinevat meeskonnatöö lahendust. Go Team on mitmete nii siseruumides kui ka väljas läbiviidavate kogemuslike meeskonnatöö tegevuste platvorm, mida on võimalik kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele ning soovitud tulemustele. Nende hulgast leiab sobiva ürituse igaks olukorraks. Saadaval on unikaalselt kavandatud aaretejahid, põgenemismängud, sotsiaalse vastutuse programmid, õppimis- ja arenduslahendused ning mitmed teised põnevad lahendused. Quickfire on tehnoloogiaplatvorm erinevate meeskonnatööd arendavate tegevustega, kus tuleb kaaluda riske ning preemiaid. Erinevate teemade, raskusastmete ja mitmesuguste kohandatavate vaimsete, füüsiliste ning loovate väljakutsete seast leiab sobiva lahenduse igaks olukorraks. Meie konverentside viktoriinirakendus Push It! on elegantne ning lõbus. Meeskondadele jagatavad tahvelarvutid, füüsilised väljakutsed suurel laval ning reaalajas punktide arvestamine on teinud Push It! rakendusest ideaalse valiku konverentside ning kohtumiste korraldajatele üle terve maailma.

Otsite midagi loomingulist? Miks mitte lasta oma meeskonnal olla üks päev filmitegijate rollis? Proovige Reisisaadet, Blockbustersit, 15 Famous Minutes, Pop Promo või Reklaamipausi. Või hoopiski Catalysti tehnoloogiapõhiseid korporatiivseid meeskonnatöö muusikalisi üritusi nagu Shake It! või Boom Time Live!, mis oma interaktiivsuse ja reaalajas punktiarevstusega lisavad ruumi kuhjaga särtsu.

Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid