Ehitamine ja leiutamine

Rakendage lõbusates ning loomingulistes ülesannetes tõhusat suhtlemist, rollide jagamist ning ajajuhtimist.

Ehitamise ja leiutamisega seotud tegevustes saavad meeskonnad väljendada oma loomingulisust ja rakendada oma teadmisi praktilistest äriprotsessidest. Läbi kogemusliku õppimise loovad meeskonnad ajus neuroühendused positiivse käitumise jaoks ja need muutuvad meeldejäävateks ühisteks kogemusteks, millest õpitut saab tulevikus heaks näiteks tuua ning aruteludeks kasutada. Ja need on suurepärased meeskonna sidumiseks ja üheskoos lõbutsemiseks!

Ehitamist hõlmavates tegevustes konstrueerivad osalejad erinevaid asju, nagu näiteks elusuuruses Vormel 1 võidusõiduauto, paat, neljarattaline maastur, mootorratas või miniatuurseid linnu, sildu, golfiväljakuid jne. Meeskondadele antakse ette plaanid ning neil on piiratud aeg ja ressursid. Omavahelised rollid ning ülesanded peavad meeskonnaliikmed ise paika panema. Meeskonnad jagatakse väiksemateks tegevusgruppideks, et täita konkreetseid ülesandeid nagu detailide valmistamine või kokkupanek. Seejärel tulevad meeskonnad jälle kokku, et erinevad detailid ühtseks tervikuks kokku panna ning see üheskoos kaunistada.

Selleks, et protsess edukalt lõpule viia, peavad meeskonnad rakendama projektijuhtimise oskusi nagu näiteks efektiivne kommunikatsioon, rollide jaotus, aja ja ressursside juhtimine. Protsessi vältel peavad meeskonnad kasutama täpsust ning tegema kvaliteedikontrolli, et tagada hea tulemuse saavutamine. Meeskondliku ehitamise käigus on see veelgi olulisem, kuna lõpptulemus oleneb meeskonna erinevate detailide ehitamise täpsusest.


Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid