Konverentside ergutajad

Energiat süstivad harjutused, mis aitavad kinnistada konverentsil õpitut.

Konverentsi edukuse puhul on kriitilise tähtsusega selle kuulajaskonna tähelepanu. Uuringud on näidanud, et täiskasvanud inimese keskmine tähelepanu kestvus on kõigest 10 minutit. Selleks, et hoida oma publiku tähelepanu ja kaasatust, on konverentsidel kõnelejatel oluline kohandada oma esituse viisi ja sisu regulaarselt kogu oma esituse vältel.

Esitluste vahele pikitud ergutavaid harjutusi ja tegevusi peetakse nüüd juba täiesti kohustuslikuks kaasamise abivahendiks, mis on investeeringute tasuvuse seisukohast kriitilise tähtsusega. Konverentsi ergutavad vahepalad peaksid moodustama osa paikapandus strateegiast, loomaks osalejatega interaktiivse narratiivi, et aidata kaasa soovitud tulemustele. Hästipaigutatud ergutav harjutus või tegevus koondab tähelepanu ning aitab konverentsil õpitut paremini meelde jätta. Ergutavaid harjutusi on erinevaid. Energiserid tulevad mitmes vormis. Alates muusikalistest ja rütmilistest harjutustest kuni lõbusate suhteid loovate ja aktiivsete heaolu programmideni. Tehnoloogial põhinevatel ergutavatel harjutustel nagu Go Engage ja Shake it! on täiendav kasu kohese kvantitatiivse analüütilise tagasiside näol.

Catalystil on lai valik ergutavaid harjutusi, mis on spetsiaalseid loodud osalejate tähelepanu koondamisele ja kaasatuse suurendamiseks.

Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid