Meist

Avastage Catalysti meeskonna arendamise meetodid Eestis ja kaugemalgi! EnterTraining OÜ toob teieni globaalselt tõestatud meeskonna arendamise meetodid just seal, kus on teie meeskond: virtuaal- või mujal maailmas.

catalyst estonia

Catalyst Estonia kohta

Catalyst Team Building teenuseid vahendab Eestis eksklusiivse litsentsi alusel meeskondade arendamisele keskendunud ettevõte EnterTraining OÜ.

Lugege lähemalt

testimonials catalyst estonia

Klientide tagasiside

Klientide tagasiside, mis näitab, kui pühendunud on Catalyst Eesti oma erialal ning kuidas me teeme oma klientidega koostööd protsessi igal sammul.

Lugege lähemalt

Catalyst Team Building Network

Catalysti meeskonnatöö võrgustik

Oleme Catalyst Estonias uhked, et kuulume Catalysti meeskonnatöö võrgustikku, kus on enam kui 50 liikmesorganisatsiooni 90 riigis. Meeskonnatöö arendamise asjatundjatena jagame omavahel ressursse, kogemusi ja ärivõimalusi, et luua klientidele asjakohaseid, sotsiaalselt vastutustundlikke ja suurepärase väärtusega meeskonnatööd arendavaid kogemusi ükskõik millises maailma otsas.

Lugege lähemalt

b1g1 study tour

Vastutustundlik ettevõtlus - Catalyst Eesti

Catalysti võrgustiku liikmeks olemine ja selle eluaegne partnerlus globaalse heategevusalgatusega Buy1GIVE1 võimaldab Catalyst Eestil aidata päriselt abi vajavaid inimesi ja kogukondi. Teeme annetuse mittetulundusühingule B1G1 iga osaleja eest, kes võtab osa mõnest Catalyst Eesti meeskonnatöö programmist.

Lugege lähemalt

Catalyst Global World Map 2022

Catalyst Global kohta

Catalyst Global on korporatiivse meeskonnatöö arendamise konseptsiooni alustaja ja maailma juhtiv ärisimulatsioonide looja, kelle portfellis on juba 140 tõestatud programmi. Catalyst Team Building võrgustiku liikmed edastavad neid meeskonnatööd arendavaid programme üle kogu maailma. Catalyst Team Building teenuseid vahendab Eestis eksklusiivse litsentsi alusel meeskondade arendamisele keskendunud ettevõte EnterTraining OÜ.

Lugege lähemalt