Galina Gorova

Galina Gorova

Catalyst Bulgaaria asutajaliige

LinkedIN: Galina Gorova

Asutajaliige ja ürituskorraldaja Bulgaaria kõige pikemaealises ning progressiivsemas meeskonnatöö ettevõttes Catalyst Bulgaaria.

Galina on Bulgaaria kõige pikemaealise ja edumeelsema meeskonna arendamise ettevõtte, Catalyst Bulgaria asutajaliige. Galina on lõpetanud Sofia ülikooli ning ta on sügavalt huvitatud sellest, millist mõju avaldab töötajate motivatsioonitase ning nende kaasatus ettevõttele ning selle edule. Olles veendunud, et töötajad on iga eduka ettevõtte südameks, peab ta hästi ülesehitatud ning asjakohaseid meeskonnatöö arendamise ja meeskonna koolituste programme töötajate kaasatuse suurendamise võtmeelementideks Bulgaaria ettevõtetes.

Olles GEA Eventsi asutajaliige ning veetes suure osa oma ajast oma klientidele tegevusi disainides, otsustas Galina liituda Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustikuga ning on nüüdseks ainuõiguslik litsentseeritud Catalyst Globali toodete pakkuja Bulgaarias. Catalyst Globali ürituste portfell võimaldab Galinal ning tema meeskonnal keskenduda oma klientide vajadustele kohendatud ürituste müümisele ning läbiviimisele.