Johnny Machiels Event Master

Johnny Machiels

Event Mastersi juhtivpartner

LinkedIN

Event Mastersi juhtivpartner, kellel on 23-aastane kogemus meeskonnatöö arendamises, koolitamises, ürituste korraldamises ning meeskondade juhtimises.

Johnny alustas Event Mastersis 23 aastat tagasi praktikandina. Läbides ettevõttesiseselt mitmeid erinevaid töökohti (õpilane, praktikant, assistent, nooremkonsultant, vanemkonsultant), otsustas ta tegevdirektorina Event Mastersi koos oma kahe partneriga üle võtta. Ta spetsialiseerus meeskonnatöö arendamisele ning on seda osakonda sellest ajast saadik juhtinud. Samuti kuuluvad tema töökohustuste hulka ka meelalahutus- ja logistikaosakondade töö korraldamine. Johnny keskendub samuti ka Event Mastersi Prantsusmaa osakonnale ning soovib üha enam arendada jätkusuutlikku partnerlust, mis toetaks ettevõtte arengut. Kogu Event Mastersi juhatamise kõrvalt, koosneb tema igapäevatöö aktiivsest meeskonnatöö toodete müümisest. Ta tegeleb nende organiseerimisega, läbiviimisega ning samuti töötab ka õhtujuhina. Tema suureks tugevuseks on tema mitmekeelsus, mis võimaldab tal erinevaid meeskonnatöö arendamise üritusi läbi viia inglise, prantsuse või hoopiski hollandi keeles. Mõned tema teised tugevused:

  • Johnny loob pidevalt uusi meeskonnatöö arendamise lahendusi. See võimaldab tema osakonnal olla innovaatiline.
  • Ta jälgib meeskonnatöö lahendusi ning tagab nende ajakohasuse. Samuti otsib ta pidevalt viise oma osakonna arendamiseks ning äri edendamiseks.
  • Johnny on tõeline meeskonnatöö saadik. Ta teeb regulaarselt ettekandeid nii koolides kui ka personalivaldkonna konverentsidel. Oma kogemuse põhjal soovib ta muuta meeskonnatöö arendamise professionaalseks personalivaldkonna abivahendiks. See on ka üks põhjustest, miks ta lõi meelelahutusosakonna.
  • Segu koolitamisest ja meeskonnatööst rõõmu tundmisest. Mõningaid lahendusi saab kasutada ka uute kandidaatide tööle värbamiseks.