Õhtusöök- parim aeg meeskonnatöö arendamiseks

Avaldatud 28. okt 2023, autor Johnny Machiels

Mida sel korral teha? GPS-i põhine orienteerumismäng läbi linna? Meeskondlik spordilaager? Või lihtsalt erinevad mängud rannaliival? Kätte on jõudnud aeg iga-aastaseks meeskonna ürituseks ning teil tuleb valida tohutute võimaluste seast see sobiv üritus. Mis sobib kõige paremini teie töötajatele? Mida kõik naudiksid? Proovige ühist õhtusööki! Lõppude lõpuks on õhtusöögid ju alati populaarsed. Kõik on ühe katuse all ning neil on aega omavahel vestelda ning sidemeid luua. Ja kõik peavad ju nagunii mingil hetkel sööma. Kuid õhtusöögiüritusega on võimalik palju rohkem korda viia, kui ainult inimeste kõhtude täitmine.

Parim punkt õhtule

Peale pikka ning väsitavat kohtumisi ning projekte täis päeva, ei ole midagi paremat kui lõõgastuda ning end töömõtetest välja lülitada. See aitab teil akusid laadida ning olla järgmisel hommikul valmis jälle tööle sukelduma. Õhtusöögiüritus on ideaalne aitamaks teil lõõgastuda ning puhata. Kõik ei naudi ainult head sööki, vaid see aitab teil ka lõbutseda ning töömõtetest välja lülitada. Meie mõrvamüsteeriumi mäng, mis sarnaneb maailmakuulsale Cluedo mängule, muudab õhtusöögi ideaalseks meeskonnatöö harjutuseks.

Imetore õhtu kõigile

Mõnedele inimestele meeldib lahendada matemaatilisi võrdusi, mõned armastavad üle kõige oma korralduslikke oskusi proovile panna ning teised on jällegi osavad mõistatuste lahendajad ... meie korraldatud väljakutseid esitavatel õhtusöögiüritustel saab kõik need oskused mängu panna. Pange tähele ka seda, et siinkohal ei ole füüsilisi ülesandeid: kõik, kes ei ole nii entusiastlikult spordi ja liikumise osas, saavad samuti õhtut täiel rinnal nautida. Erinevat tüüpi mängude valikust leiate kindlasti enda ettevõttele ja töötajatele sobiva. Ainukeseks keeruliseks asjaks kogu õhtu juures on leida töötaja, kes seda tegevust ei naudiks!

Teie vajadustele ja soovidele kohandatud

Mitmeid meie mänge on võimalik täielikult kohandada vastavalt teie vajadustele ja soovidele. Võtame näiteks sellise mängu nagu „Push It!”. Selles mängus peavad osalejad iPadide abil vastama küsimustele ja täitma erinevaid ülesandeid. Me kohandame selle täielikult vastavalt teie ettevõttele ja töötajatele, loomaks nalja ja naeru täis õhtupooliku. Teie töötajad saavad kõhutäie naerda, kui Toomas ajab jälle kvartaalsed numbrid sassi või lahendage üheskoos müsteerium, kes parklas oma auto ära kriipis. Te võite mängu seostada ka mõne konkreetse kohtumise või projektiga. Lihtsalt kontrollige, et kõik teie meeskonnaliikmed oleksid kursis selle teemaga, mille te mängu toote.

Selleks ei ole palju aega vaja

Mitte miski ei ole nii ettearvamatu kui üks töökas päev. Tihtipeale jooksevad koosolekud üle ettenähtud aja. Ja kui tihti olete avastanud, et teie projektid nõuavad rohkem aega, kui olete esialgu arvestanud? Võimalik, et just sellel päeval, kui olete planeerinud oma õhtusöögiürituse, kestab teie koosolek kuni õhtuni välja. Õnneks ei ole teil vaja selle pärast üldse muretseda. Mis juhtub kui te jääte oma õhtusele üritusele hiljaks? Kõik algab täpselt siis, kui teie selleks valmis olete. Kaotatud aja saab lihtsasti kompenseerida täiendava ajaga, mille oleme mängude vahele arvestanud.

Kõik näevad oma töökaaslaste teistsugust külge

Vähemalt on nii tihtipeale juhtunud, kuid te olete õppinud oma kolleege tundma ka väljaspool tööd. Personalijuht muutub oma laua tagant eemal olles ühtäkki ülimalt toredaks inimeseks ning võib olla tuleb välja, et Lauri finantsosakonnast on tõeline viktoriinihai. Õhtusöögiüritus võimaldab teil oma kolleege teisest küljest tundma õppida. Ja see ei ole hea mitte ainult töökeskkonnale, vaid te kasvatate sellega ka austust üksteise vastu. Ja kes teab, võib-olla saavad mõned kaastöötajad, kes üksteisest varasemalt peaaegu mitte midagi ei teadnud, omavahel lausa headeks sõpradeks.

Johnny Machiels

Event Mastersi juhtivpartner

Event Mastersi juhtivpartner, kellel on 23-aastane kogemus meeskonnatöö arendamises, koolitamises, ürituste korraldamises ning meeskondade juhtimises.

Kõik artiklid

Lisamaterjalid