tina katrina kaber

Tiina-Katrina Kaber

Catalyst Eesti juht, EnterTrainer ja arendaja

LinkedIN

Juhib Catalyst Estonia ja EnterTraining OÜ tegevusi Eestis, toetab kohalikke ja rahvusvahelisi ettevõtteid, kes soovivad hästitoimivaid, õnnelikke ja ambitsioonikaid meeskondi.

Arengusõltlasena on Tiina-Katrina lummatud kõigest, mis on seotud õppimise ja kasvamisega. Omades kogemust nii formaalse kui mitteformaalse õppimisega, ettevõtete sotsiaalse vastutusega ja ürituskorraldusega, on ta leidnud unikaalse viisi, kuidas tuua ettevõtetele kasu. Ühendades ülimalt kaasavad ja suurepäraselt ülesehitatud Catalysti tooted muutuste juhtimise kontseptsioonide ja neuroteadusel põhineva õppimisega, pakub Tiina-Katrina koolitusi ja üritusi, mis viivad meeskonnad uude, produktsiivsemasse koostööfaasi.

Õigete küsimuste esitamine ja selgete eesmärkide seadmine võimaldab teha klientidega tihedat koostööd, mis viib tihti rohkem partnerluseni kui lihtsalt teenuse osutamiseni.

Alati uudishimuliku Tiina-Katrina iseloom tuleb välja tema koolitustel, kus tõelisteks tähtedeks saavad osalised oma unikaalsete kogemuste, teadmiste, ideede ja küsimustega. Enamik Catalyst Estonia koolitusi ei viida läbi mitte laua taga, vaid hoopis õues, põrandal, või asukohti vahetades, kus lülitutakse ümber tegevusterohkele ja põnevust täis režiimile, mis sisaldab täpselt piisava koguse infot, analüüsi ja tagasisidet.

Mõned tema kliendid on näiteks Swedbank, Coca-Cola, Ericsson, BDO, Deloitte, Paulig, Ipsen Pharma jpt.

Selle autori artiklid