Kingfisher Sourcing läheb õue võistlema

Avaldatud 4. juuni 2017

Rahvusvaheline jaemüügiettevõte Kingfisher Sourcing Organisation (KSO) on üks paljudest juhtivatest ettevõtetest, kes osales Team Building Aasia korraldatud ürituses nimega Läbimurre, mis hõlmab endas lühikesi ja võistluslikke meeskondlikke väljakutseid. Õues (või vajadusel siseruumides) läbiviidav Läbimurre on kiiretempoline strateegiliste ja võistluslike harjutuste seeria, kus meeskonnad peavad koguma etteantud aja jooksul võimalikult palju punkte. Osalised jaotatakse 8 kuni 10 liikmelistesse meeskondadesse ning nad võtavad osa sellistest tegevustest nagu näiteks:


Kallutamine

Strateegiline ülesanne, kus meeskonnad peavad kasutama mitmesuguseid spetsiifilisi seadmeid ning piiratud koguses vett, et panna võimalikult kiiresti objekt suure anuma sees ujuma. Selleks, et harjutust võita, on vaja mängu panna innovaatiline mõtlemine ning osata mõelda kastist väljapoole.

Järgmine samm

Uuenduslik ülesanne, kus meeskonnad seisavad prinditud matil, millele on trükitud numbritega ringid. Meeskondade ülesandeks liikuda ükshaaval mööda ühendavaid sõlmpunkte, et ühendada oma numbrid vastavate värvidega. Selle ülisuure probleemi lahendamiseks on vaja mängu panna nii planeerimis- kui ka probleemide lahendamise oskused.


Tõukude meeskond

Meeskonnaliikmed on jalgupidi ühendatud suurte suuskade külge ning nad peavad tegema koostööd, et mööda ettemärgitud rada võidu suusatada. Tee keskel peavad nad ületama takistuse ning ettenähtud punktides suusad vahetama, millega on neil võimalik kiirelt tegutsedes aega juurde võita või hoopiski teistest maha jääda.

Ballista

Loominguline ehitusülesanne, kus meeskonnad peavad bambusest, jalgratta sisekummidest ning kummist ehitama keskaegse katapuldi. Nad peavad sellega suutma tulistada neile etteantud palli, mille teised meeskonnaliikmed peavad suutma kinni püüdma. Iga edukas palli kinni püüdmine annab meeskonnale punktitabelis punkte juurde.

Lõpuks lüüakse kõik punktid kokku ning kolmele kõige rohkem punkte saanud meeskonnale antakse üle auhinnad.

Läbimurre on suurepäraseks lisaks igale meeskondlikule konverentsile, kuna see annab osalistele võimaluse minna õue ning omavahel lõbusaid võistlusi pidada.

Härra Valery Cussenot, KSO Hong Kong peadirektor

Kõik klientide lood