Focus on Organisational Values - Home Retail Group

Home Retail Group keskendub organisatsiooni väärtustele

Avaldatud 24. apr 2015

Home Retail Group osales hiljuti terves seerias Catalyst Globali Hongkongi partnerite Team Building Asia korraldatud meeskonnatöö tegevustes, mis kestsid ühtekokku poolteist päeva.

Osalejad Home Retail Groupist naersid ning lõbutsesid Catalyst Globali unikaalse konverentsi ergutava vahepala Helide aeg raames, luues adrenaliini pumpavapanevat muusikat. See energiast pakatav ning suhtlemist soodustav üritus muutis Home Retaili konverentsiruumi värvikaks ning tempokaks orkestriks, kõiki kaasates ning neile entusiasmi ja energiat süstides!

Home Retail Groupi meeskond osales seejärel Catalyst Globali interaktiivses ärisimulatsioonis Loomingulised mahlad. Kasutades orgaanilisi mahlu, pidid meeskonnad mängima rahvusvahelise mahlaettevõtte osakonda, seistes vastamisi logistiliste probleemidega, korraldades rahvusvahelisi vedusid ning planeerides edasisi tegevusi ja seda kõike lühikeste tähtaegadega. Lahendades Loomingulistes mahlades üheskoos lisaks muudele ülesannetele ka keerukaid turustamisega seotud probleeme, õppis meeskond nii ettevõtte väärtusi, projektijuhtimist, strateegilist planeerimist kui ka suhtlemist ning funktsionaalset koostööd.

Meeskonnad pidid samuti mängu panema nii strateegilise planeerimise, suhete loomise kui ka probleemide lahendamise oskused populaarses meeskonnatööd arendavas tegevuses Pinnalaotuses püramiid, kus nad pidi ühist visiooni ning eesmärki järgides panema kokku looma püramiidi.

„Oleme ettevõttena jõudnud sellesse etappi, kus otsime oma järgmist sammu, et liikuda oma äriga edasi ning selle oluliseks osaks on teistmoodi mõtteviisi kinnistamine ja seeläbi ka kultuuri muutmine. Me otsustasime seda teha uute väärtustega, mida me sooviksime ettevõttes kinnistada. Need olid meie eesmärgiks ning võin kinnitada, et need said viimaste päevade jooksul toimunud üritustega täidetud. On olnud palju energiat, palju üritusi, mis on täpselt meie väärtuste põhjal üles ehitatud ning kokkuvõttes võin öelda, et see on olnud üks uskumatult edukas üritus.

Anthony Sutcliffe, tegevdirektor, Aasia Home Retail Group.

Kõik klientide lood