Metso õppis üksteist tundma aktiivsel moel

Avaldatud 22. mai 2015

Me otsisime meeskondlikku tegevust, kus inimestel oleks võimalus üksteist tundma õppida, koos midagi teha ning mis annaks osalejatele VAU-momendi. Seikkailu soovitas meile „Corporate Bodybuilding” üritust.

„Samuti soovisime, et tegevus oleks tõeliselt kaasahaarav ja põnev, aga ilma, et see paneks osalisi higistama. Kui Seikkailu soovitas meile paari teise ürituse seas ka „Corporate Bodybuilding” lahendust, sai see koheselt minu lemmikuks ning ma olen väga rahul ja õnnelik, et me valisime just selle tegevuse. Seikkailu andis endast kõik, et Metso logo oleks täiuslik isegi siis, kui meie osalejate arv jäi väiksemaks. Nad leidsin õige filmimispaiga, õiged logo värvid, muretsesid meile nende värvidega kokku sobivad T-särgid ja võtsid arvesse nii päikese suunda kui ka varje.

See, kuidas see tegevus lõpuks täide viidi, oli isegi minule üllatuseks, mis on korraldaja seisukohast väga meeldiv. Ja meil oli tõsiselt tore! Muusika, tantsimine ja väiksed naljakad tegevused, mis tõstsid kõigi tuju ei ole küll videolt näha, kuid need mängisid olulist osa ürituse edukuses. Meil kõigil on ikka veel Metso-naeratus näol. Lisaks on meil nüüd ka fantastiline video, mida saame ettevõttesiseselt kasutada. SUUR SUUR AITÄH suurepärase koostöö eest! Ma ei kõhkle hetkeski teid kõigile teistele soovitamast.”

Kõik klientide lood