Microsoft keskendub meeskonna dünaamikale

Avaldatud 26. veebr 2015

Rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte Microsoft lõbutseb loovalt ning keskendub meeskonna dünaamikale Catalysti meeskonnatöö lahendusega Team Torque.

Mis päeva jooksul toimus?

Microsofti meeskonnad osalesid terves seerias ülesannetes, kus nad pidi proovile panema oma meeskonna dünaamika, et võita juppe oma meeskonna mudelauto kokkupanekuks. Kasutades projektiplaneerimise oskusi, ehitasid nad meeskonnana mudelauto ning seejärel pannes mängu oma kollektiivi loomingulise poole, disainisid ning kaunistasid nad plakatid, millega oma meeskonda võidusõidul ergutada! Nautides iga minutit igas ülesandes ning väljakutses, võib öelda, et Microsofti meeskonna moraal oli äärmiselt kõrge.

Meeskonnad ajasid oma autod stardijoonele ning stardilipu lehvides pumpasid meeskonna mehaanikud auto raketti õhku, mis lennutas auto üle stardijoone rajale. Microsofti teised osalejad elasid oma meeskonnale kaasa lehvitades plakateid ning lippe!

Fotofiniš!! Kuna võitjaid saab olla ainult üks, siis kuulutati võitjaks see, kelle auto jõudis kõige kaugemale ning sõitis kõige sirgemini mööda rada.

Kõik klientide lood