Karneval

Meeskonnad loovad taaskasutatud prügist instrumentidega elavaid tänavakarnevali rütme.

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
30 - Piiramatu

Kirjeldus

Karnevali raames loovad meeskonnad kõigest 90 minutiga päris enda värvika ja elava tänavakarnevali! Rühmades töötades uurivad osalised helisid, mida on võimalik teha erinevate instrumentidega nagu prügikastid, äravoolutorud ja luuavarred, ning visuaalseid efekte, mida saab luua erinevatest linnapildis nähtavatest tööriietest. Kui grupid omavahel kokku tulevad, õpivad nad töötama ühtse meeskonnana, et luua harmooniline ja kooskõlas olev heli.

Tulemuseks on dünaamilised ja tujutõstvad etteasted, mis näitavad selgelt, kuidas erinevad rühmad end erinevalt tõlgendavad ja väljendavad ning seeläbi ka erineval viisil edu saavutavad.

Õpitulemused

Töötades piiratud aja ja ressurssidega, on vaja teha rasket tööd, hulgaliselt meeskonnatööd ning panna kogu meeskonna loominguline energia meeldejäävasse etteastesse. Karneval keskendub meeskonnana koostöö tegemisele, et saavutada ühine eesmärk.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Karneval kasutab prügi stiilis instrumente ja on seejuures praktiliseks näiteks taaskasutamisest. Viige see kontseptsioon sammuvõrra edasi ning paluge osalistel ise taaskasutatavad materjalid endaga üritusele kaasa tuua.

Seotud soovitus

Vau! Milline üllatav tulemus. Kõik olid kaasatud ning nautisid seda. See süstis energiat ja tõstis tuju ning lisaks andis see edasi ka suurepärase sõnumi jätkusuutlikkuse kohta.

Cisco Systems Ltd

Saada päring