Ahelreaktsioon

Tekitage terve seeria ahelreaktsioone

1 - 4 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
12 - Piiramatu

Kirjeldus

Osalejad on sageli üllatunud sellest, mida nad hulga kummaliste esemete abil luua võivad. Kui neile esmakordselt seda ülesannet tutvustatakse, on hämmeldunud pilgud tavaline nähtus. Mängulaua ja põhjalike mängukaartidega varustatult peavad meeskonnaliikmed kõigepealt omavahel nõu ja seejärel jagavad infot ja ressursse teiste meeskondadega, et töötada välja strateegia lihtsate, ent loominguliste seadmete valmistamiseks. Planeerimise ja ehitamise käigus tekib osalejatel järjest selgem arusaam sellest, milleks nad grupina ühise eesmärgi saavutamise nimel võimelised on. Kui kõik seadmed on valmis, ühendavad meeskonnad need omavahel, luues pika ahela, mille komponendid üksteist mõjutavad. Korduvad testid võimaldavad kõikidel osalejatel oma seadmeid kohandada ja veenduda, et need algusest lõpuni ilma katkestuseta töötavad.

Kui seadmed on valmis ja testitud, järgneb pinget ja põnevust täis ahelreaktsiooni vallapäästmine. Osalejad tulevad kokku ja tähistavad oma ühise eesmärgi nimel tehtud koostöö tulemuse lahtirullumist nende endi silme ees.

Õpitulemused

Edukad meeskonnad saavad aru ülesandest, kaartidest, nende käsutuses olevatest ressurssidest, teevad esialgse plaani ja seejärel töö käigus annavad sellele hinnangu ja kohandavad ning vajadusel muudavad oma algset plaani. Meeskonnatööna luuakse ühine nägemus ning töötatakse välja ühine strateegia, mille elluviimiseks kasutavad meeskonnad oma häid projekti- ja ressursside jagamise oskusi. Edu saavutamiseks ja loovuse arendamiseks peavad meeskonnad tingimata omavahel koostööd tegema ning teadmisi ja ressursse jagama. Testimise ajal õpivad meeskonnad raskuste kiuste jätkama ning pöörama tähelepanu detailidele, et lõpuks saavutada parim võimalik tulemus.

Seotud soovitus

Ahelreaktsiooni juures meeldis meeskonnale kõige enam see, kuidas harjutus ühendas ettevõtte erinevaid inimesi, mis on igapäevase töö juures tihtipeale probleemiks: kuidas suhelda teises osakonnas töötava kolleegiga.

Juergen Heise
Lehvoss Group

together apartKaug-meeskonnad - Hübriidmeeskonnad - Mitmes erinevas asukohas paiknevad meeskonnad

See lahendus on loodud ühes asukohas töötavatele meeskondadele, kaug-meeskondadele, hübriidmeeskondadele ja mitmes erinevas asukohas paiknevatele töötajatele. Võtke meiega ühendust, kui teie meeskond töötab kodukontorist või teie kontorid asuvad erinevates paikades või erinevates riikides, et saaksime teile anda lisainformatsiooni selle lahenduse online või hübriidversiooni kohta. Lahendusi on võimalik kohandada vastavalt teie meeskonna eripäradele, seega võtke julgesti meiega ühendust, et saaksime luua just teie meeskonnale sobiva lahenduse.

Saada päring