Piraadilaeval

Meeskonnad võistlevad kauplemises, et kasvatada oma rikkust.

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
24 - Piiramatu

Kirjeldus

Piraadilaeval on harjutus, kus iga rühm kehastub piraadilaeva meeskonnaks, mis saabub kaupa täis laevaga sadamasse. Nende eesmärgiks on koguda varandust, arendades suhteid teiste sadamas olevate kaupmeestega ja kasutades oma kavalust, et koguda olulist turuinfot. Mäng toimub neljas tsüklis, milles iga tsükkel kujutab ühte aastat. Iga aasta algab meeskondadevahelise kauplemisega ja lõpeb sadamasse tagasipöördumisega, et teatud kaupade eest boonuseid koguda. Mängu jooksul loovad meeskonnad suhteid teiste meeskondadega ning jagavad omandatud teadmisi. Nende eesmärgiks on koguda aardeid, luues suhteid teiste sadamas tegutsevate kauplejatega ja kasutades samal ajal oma kavalust olulise informatsiooni kogumiseks.

Õpitulemused

Lõbus kiireloomuline ja kaasahaarav piraaditeemaline mäng paneb proovile läbirääkimisoskused ning samuti ka informatsiooni kogumise ja suhete loomise oskused. Piraadilaeval on uskumatult mitmekülgne mäng - see haarab koheselt osalejate tähelepanu ning loob alati ülimalt entusiastliku atmosfääri. Mängu tuumaks on kliendisuhetes usalduse loomine ja see, kuidas meeskonnad sellega hakkama saavad, on nende edu võtmeks. See on küll võistluslik harjutus, kuid kõige edukamad meeskonnad on need, kes teevad teistega koostööd, et saada win-win tulemusi, kuid keskenduvad samaaegselt ka enda tulemuste saavutamisele.

Seotud soovitus

Milline lõbus ärisimulatsioon. Meile meeldis end kostüümidesse riietada, kaubelda ning läbirääkida. See oli lõbus ning tegevuse käigus tuli välja palju huvitavaid asju, mis andsid meile palju vestlusteemat.

Konica Minolta

Saada päring