Metsik elu

Mõistke meeskonna dünaamikat ja austage teisi meeskonnaliikmeid ellujäämisoskusi õppides.

3 - 8 tundi
Väljas
Võistluslik
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Maksimaalselt 25 inimesele mõeldud Metsik elu paneb inimesed uudsesse väliskeskkonda. Metsik elu raames võtavad osalejad osa erinevatest tegevustest, mis õpetavad neile erinevaid oskusi selles keskkonnas ellujäämiseks. Tegevused hõlmavad näiteks toitumist, taimede tundmist, elustamist, esmaabi andmist, kaljuronimist, kõrgele kinnitatud köitel turnimist, kättesaadavatest asjadest kanderaami valmistamist, lõkke süütamist, lõksude ülesseadmist, lihtsate vahenditega kalapüügioskusi, soojas hoidmist ja palju muud.

Oma sihtkohta jõudes peavad nad koheselt panema mängu oma ellujäämisoskused ja kui nad on ajapikku oskusi juurde õppinud ning nende meeskonna ja ettevõtte identiteet on kindlakskujunenud, hakkab nende moraal tõusma! Sellesse üritusse on samuti nutikalt põimitud teatraalsed ja meelelahutuslikud stsenaariumid, mis lisavad sellesse kogemusse meeskonna sidumise peamise koostisosa– LÕBU!

Õpitulemused

Metsik elus viiakse osalejad eemale oma igapäevasest keskkonnast ja nad seisavad silmitsi erinevate uute oskuste õppimisega. Jättes oma kodused mugavused kaugele seljataga, peavad meeskonnad kiirelt looma vastastikuse sõltuvuse ning usaldustunde. Selleks, et üheskoos harmooniliselt töötada, peavad meeskonnaliikmed tunnustama erinevaid tööstiile ja austama teisi grupiliikmeid. Erinevad väljakutsed nõuavad osalejatelt edu saavutamiseks vastastikust usaldust.

Keskkond, kuhu osalejad viiakse, on kontrollitud ning tegevused, mida osalead peavad läbima, võivad küll kohati keerulised tunduda, kuid need tagavad, et kõik meeskonnaliikmed oleksid kaasatud ning nad oleksid ürituse lõppedes isiklikul tasandil midagi saavutanud. Enne üritust teeme teiega koostööd, et leida parim asukoht ning tegevuste valik, mis sobivad just teie osalejatega ning soovitud tulemustega.

Saada päring