Orkestriproov

Teie meeskond muutub kõigest kahe tunniga sümfooniaorkestriks!

2 - 3 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
40 - Piiramatu

Kirjeldus

Võimas ja emotsionaalne muusikaline väljakutse, milles osalejatest saavad juhendaja taktikepi all sümfooniaorkestri liikmed.

Öeldi, et see ei ole teostatav, et see on võimatu. Öeldi, et me oleme hullud. Aga me saime sellega hakkama ja tõestasime, et ilma muusikalise kogemuseta inimeste grupist on võimalik moodustada sümfooniaorkester vaid 90 minutiga. See ongi Orkestriproov – sensatsiooniline meeskonnatöö kogemus, mis arendab teie töötajaid ja muudab nad üksteisele lähedasemaks kui kunagi varem.

Sümfooniaorkester on ilmselt üks parimaid näiteid ühtselt toimivast meeskonnast. Osalejatel tuleb emotsionaalselt ja loominguliselt üksteisega ühele lainele häälestuda ning erinevaid ülesandeid täitvad inimesed peavad ühise eesmärgi nimel koostööd tegema. Selline kogemus sai seni osaks vaid pühendunud muusikutele.

Meie lootustandvad juhendatavad õpivad mängima ehtsaid muusikainstrumente, sealhulgas keelpille, puhkpille ja löökpille. Pärast pillide valimist töötavad osalejad eraldi gruppides professionaalsete muusikute käe all. Kui pillimäng on selgeks saadud, tulevad osalejad kokku ning esitavad dirigendi juhatusel võimsa sümfooniaorkestrina spetsiaalselt nende jaoks loodud viieminutilise muusikateose. Efekt on hämmastav.

Orkestriproov on kahtlemata meie üks nõudlikumaid ja keerukamaid ettevõtmisi. Inimesed peavad kogu oma potentsiaali ära kasutama ja ületama oma seniseid piire. See nõuab rasket pingutust, täielikku keskendumist ja tõelist meeskonnatööd. Ent tasuks selle raske ülesande täitmise eest on elamus, mis iial ei unune.

Öeldakse, et muusikal on väga suur mõju. Orkestriproov suudab panna teie meeskonna saavutama ükskõik mida.

Õpitulemused

Orkestriproov inspireerib ja paneb proovile. Inimesed peavad kogu oma potentsiaali ära kasutama ja ületama oma seniseid piire. See nõuab rasket pingutust, täielikku keskendumist ja tõelist meeskonnatööd. Ent tasuks selle raske ülesande täitmise eest on elamus, mis ei unune iial.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Orkestriproov on täiesti unustamatu kogemus, mis mõjub osalejatele meeliülendavalt. Miks mitte seda tunnet ka teistega jagada? Kutsuge ka teised osalema ja olge nende Orkestriproovi elamuse sponsoriks. Kas teie ettevõte on liitunud mõne teise organisatsiooniga, mille töötajad võiksid sellist võimalust hinnata? Enne üritust võite näiteks korraldada võistluse kohalikele koolidele, mille kaudu õpilased võivad endale üritusel koha võita. Samuti võite pärast üritust mõningaid klassikalisi muusikariistu annetada.

Seotud soovitus

Aitäh teile suurepärase avalöögi eest– ma loodan, et te mõistsite kui tänulik Deloitte oli – mina ei ole kohe kindlasti mitte kunagi varem näinud publikult sellist seisvat ovatsiooni!

Deloitte

Saada päring